Skocz do zawartości
  • 0
szynszyl_83

Passat B-4 1,9 TDI (1Z) - 94 rok - do czego ta wtyczka ?

Pytanie

Czesc

 

Ostatnio jak sprawdzalem kontrolnie plyny, po podniesieniu maski zauwazyłem, ze dynda sobie luzno odlaczona wtyczka :/ Szukalem obok niej gniazda, ale nie znalazlem. Czy ktos moglby powiedziec od czego ta wtyczka i do ktorego gniazda sie ja podlacza :) ??

 

Dodam, ze przewody jeden jest koloru brazowego, natomiast 2-gi koloru zolto-czarnego.

 

Bede wdzieczny za kazda pomoc :)

 

 

dscf6686am2.th.jpg

zmianarozmiarudscf6682nb8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nie przejmuj sie ja tez mam taka dyndajaca wtyczke, kiedys juz bylo o tym na forum i jest ona od czegos czego niemasz w aucie - a bylo to w opcji, czyli od opcjonalnego wyposazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pod tą wtyczkę podpięty jest bodajże czujnik temperatury zewnętrznej, ja go mam więc przypuszczam że to czujnik temperatury zewn. dla klimy bo takowa u mnie jest (a MFA nie mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam klime i kabelek zwisa, wiec nie sadze zeby u mnie to bylo to, ale moze w b4 tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tam miałem podpięty czujnik klimatyzacji (manual) co by się nie załączyła przy ujemnej temperaturze.

Wychodzi na to że masz częściowo już wyprowadzoną instalację/wiązkę lub bonus w postaci "większej" wiązki od :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Ja tam miałem podpięty czujnik klimatyzacji (manual) co by się nie załączyła przy ujemnej temperaturze.

dokładnie o to chodzi, czujnik temp. zewnętrznej dający sygnał klimie żeby się nie włączała przy temp poniżej chyba 5stC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość grudyy
kuczlaw napisał/a:

Ja tam miałem podpięty czujnik klimatyzacji (manual) co by się nie załączyła przy ujemnej temperaturze.

 

dokładnie o to chodzi, czujnik temp. zewnętrznej dający sygnał klimie żeby się nie włączała przy temp poniżej chyba 5stC

 

u mnie jest tak samo jak u kolegów mam tam czujnik temperatury od klimy

 

:vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!!!

Mam 1.9 tdi rocznik 1995 z klimatronikiem u mnie również jest ta wtyczka (nic nie jest podpięte). Na panelu klimatronika nie posiadam przyciku ECON i za każym razem jak uruchamiam ogrzewanie (niekoniecznie klimę) załączają mi się wentylatory ( zimą wg mnie jest to niepotrzebne) Może macie jakieś pomysły na obejście tego. Może należy wpiąć jakiś czujnik do tej wtyczki.

 

 

Pozdrówki

grzechoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziekuje wszystkim za pomoc, u mnie nie ma klimy takze wszystko jak widac jest w porzadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności