Skocz do zawartości
Gość gUMI$

Problem z przyspieszaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gUMI$

Auto do 3,500 odbrotów zbiera sie normalnie powyżej tych obrotów znacznie zwalnia przyspieszenie. co moglo sie nie tak stac ?? nie dzieje sie to zawsze, czasami są momenty że idzie normalnie dobrze. Silnik to 1.9 TDi 110KM rok passata 1999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lopez500

mam ten sam problem i czekam jak ktos moze wie jak go usunac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może przypieczone kierownice turbiny

poszukajcie takich tematów,jest ich wiele

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMA.mialem podobnie i wykrecilem przeplywomierz powietrza przedmuchalem tlenem z butli pod wysokim cisnieniem i teraz rwie az milo najbardziej moja kobitka zadowolona bo zamiast nowej przeplywki to beda kozaczki.... ;- )... do 5000 tys obrotow ciagnie ze chej. robota 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebek1983

mario111 a na 4 i 5ym biegu też tak ciągnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na kazdym biegu obroty na maxa (tylko dla proby ) i idzie jestem zaskoczony ze bylo to takie proste rozwiazanie w przeplywomierzu widac ledwo takie blaszki i cieniutkie preciki te dwa miejsca przedmuchalem i pomoglo zobacze na jak dlugo,wczesniej prz 3400 obrotach wchodzil w tryb awaria i nie bylo mocy jechal ale jak 126p adzisiaj max do roboty jezdze autostrada iwracajac wycisnolem 195 km teraz to jest to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na kazdym biegu obroty na maxa (tylko dla proby ) i idzie jestem zaskoczony ze bylo to takie proste rozwiazanie w przeplywomierzu widac ledwo takie blaszki i cieniutkie preciki te dwa miejsca przedmuchalem i pomoglo zobacze na jak dlugo,wczesniej prz 3400 obrotach wchodzil w tryb awaria i nie bylo mocy jechal ale jak 126p adzisiaj max do roboty jezdze autostrada iwracajac wycisnolem 195 km teraz to jest to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lopez500

hmm no juz sam nie wiem jak podlaczali mojego pod kompa to pokazywal dobre parametry... i teraz sie zastanawiam czym go przedmuchac... czy ten brud na tych blaszkach jest widoczny golym okiem?a komp zawsze pokazuje 2 bledy odnosnie cisnienia w rurze dolotowej i zwarciu do plusa w czujniku cisnienia... wymnilem go za jedyne 400zl i nadal jest to samo ech juz nie mam do niego sily tyle kasy juz w niego wrzucilem a efwektow nie wiedac :zalamany::zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebek1983

no wlaśnie też tak mam przeczyszcze jutro przepływke i zobaczymy,spoczątku myślałem że to kierowniczki ale na razie niemam czasu rozkręcać bo dzionek będzie z głowy.pozdro chlebek1983 :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gUMI$

ja swojego tez pod kompa podłączałem i nic mi nie wykryło ... a tak jak pisze do 3500 obrotów zbiera sie ladnie a pozniej jak ....jakiś żółw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lopez500

przedmuchalem przeplywomierz i rzeczywiscie przestaltak kopcic ale motyw z turbina ten sam nadal brak mocy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kenhor
Witam.Pomocy mam problem po rozruchu silnika musze na dwujce piłować do 40km/h przez około 800m potem troche lepiej jak TIR na autostradzie max140km/h

 

Musisz bo inaczej to co? Ogolem mocno niewskazane jest pilowanie TDI na zimnym silniku. A tak poza tym, to napisz jakos jasniej jakie masz objawy. No i najlepiej podpiac pod kompa, sprawdzic bledy i zrobic logi dynamiczne na trzecim biegu. Jesli auto przechodzi w tryb awaryjny to najczesciej mamy 3 przyczyny: przepływka, zaworek N75 lub zapieczone kierownice w turbo. Sporo bylo o takich objawach na forum. Wystarczy poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności