Skocz do zawartości
mateuszhg

1,8 RP jednopunk czy ten silnik ma jakiś komputer czy coś ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie czy 1,8 RP jednopunk ma jakis komputer bo ostatnio bo zdjeciu klem dziwnie sie zachowuje cały czas trzyma obroty i to moze trzeba ustawic jakiegos kompa czy coś wiecie coś na ten temat ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma jednostke sterującą- znajduje sie na podszybiu.

 

btw. czemu pytasz o rp a w profilu masz aam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo profil szybko tu kiedyś robiłem i nawet tego nie zauwazyłem. Dzięki kolego zaraz to poprawie bo mam RP. Powiedz mi jeszcze czy to jest mozliwe ze jak odłączałem na dłuższy czas akumulator bo mi padł i go ładowałem, że coś mi się rozprogramowało i trzeba by teraz go skaskowac i odpalić i zeby się programował aż do właczenia wentylatora ?? Tak przynajmniej się robi w samochodach z kompem. Bo głownie chodzi mi o to ze samochod chodzi cały czas na ssaniu ma wysokie ogroty przez co tez wiecej mi spala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po odłączeniu klem na jakiś czas i po ponownym podłączeniu i odpaleniu silnik trzyma wysoie obroty. Po prostu wyjeżdżam z garażu i jade, po paru km wszystko dochodzi do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale koledzy ja dzisiaj zrobiłem 90km i dalej trzyma obroty jak by chodził na ssaniu. Da mu się jakoś zmiejszyć obroty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może silnik krokowy coś nie bangla :?: ( o ile jest)

Masz LPG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mam gazu. hm no nie wiem a gdzie ten krokowiec jest w takim pasku ?? Zaraz pojde go zresetowac i niech sobie pochodzi do włączenia wentylatora. Nie mam obrotomierza ale obroty to są dosyć wysokie moze ze 2000 moze deko mniej ale to i tak duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopanie tego tematu ale jako nowicjusz nue moge zalożyc nowego a ten posrednio lączy sie z moim problemem. Musze kupic wtrysk mono jetronic do golfa 2 z silnikiem 1,8 RP. W necie spotkalem sie z dwoma numerami katalogowymi i nie wiem , ktory jest własciwy, te numery to 0438201094 i nr 0438201047.

Dzieki z gory za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności