Skocz do zawartości
Gość zuchnet

Płyn chłodniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zuchnet

Witam wszytkich forumowiczów to mój pierwszy post na forum takze prosze o wyrozumiałosć Was fachowców. Kilka tygodni temu zostałem szczesliwym posiadaczem "paska" 2001 TDI holender. Co do sedna jasko ze płyn w zbiorniczku osiągnął minimum zrobiłem dolewke około 350 ml borygo a z tego co teraz wiem płynów nie mozna mieszac anie wiem co byłolane wczesniej :cisza: "madry polak po szkodze" dolałem tego płynu i nie wiem czy dobrze zrobiłem :kwasny: i teraz drodzy koledzy doradzcie czy zlac to wszystko podskoczyc do ASO kupic G12 i zalac go tym czy pozostawic tak jak jest ?.

 

Dodam że na przełomie listopada grudnia planuje wymianę rozrzadu i płyn chcąc nie chcac bedzie wymieniany. Prosze o poradę dziekuje pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam że na przełomie listopada grudnia planuje wymianę rozrzadu i płyn chcąc nie chcac bedzie wymieniany. Prosze o poradę dziekuje pozdrawiam.

Do Listopada niedaleko, więc jeździj z tym co masz...przy rozrządzie spuścisz płyn do zera i zalejesz G12 lub G12+ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk1

Skoro dopiero co kupiles auto to plyn warto zmienic przed nadejsciem mrozow bo nie wiesz kiedy ostatnio byl zmieniany i do jakiej temperatury trzyma :ok: Nie przejmuj sie nic takiego sie nie stanie z reguly plyny maja ten sam sklad. Fakt faktem sa dodatki ,ktore po zmieszaniu moga pogorszyc wlasciwosci ale nic takiego sie nie stanie wiec spij spokojnie i zmien sobie przed zima na spokojnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności