Skocz do zawartości
Gość karol983

jakie głośniki passatb4 sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karol983

Witam nie znalazłem tego tematu więc dlatego tworzę nowy. Mam passata b4 sedana i mam niestety wersje tylko z głośnikamii, z przodu w desce rozdzielczej a z tyłu malutkie głośniki przy tylnim podszybiu(brak jakichkolwiek głośników w drzwiach :[ . Zastanawiałem sie czy nie kupić tych głośnikówhttp://www.allegro.pl/item251903146_passat_bora_vento_lupo_polo_golf_seat_skoda_audi.html zastanawiam sie tylko czy tzrba byłoby tez kupować dystanse skoro nie mam "dziur"oryginalnych na głośniki???!!!W sumie zdaje mi sie ze lepiej byłoby wsadzic konkretne głośniki do tyłu w podszybie, jednak wielkość ich jest ograniczona gdzyz trzeba byłoby ciąć metal który jest poniżej podszybia(widać go jak się otworzy bagażnik). Co radzicie lepiej kupic głosniki do drzwi czy do tyłu do podszybia??!!Jesli do podszybia to jakie głosniki "jaka" czu zwykłe okrągłe??!!Nie chce z samochodu robic dyskotekichodzimi poprostu żeby lepij grało. Nie zamierzam wsadzać wzmacnicza, mam radyjko Pionnera model DEH 4#50 W. Doradzcie proszę i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Osobiście to bym Ci odradzał BOSCHMANN-y. Miałem takie no i.. Grały, ale tak sobie.. Później kupiłem Magnaty (http://www.allegro.pl/item251422778_magnat_power_plus_216_nowosc_hurt_katowice.html) i grały o niebo lepiej, dużo czyściej a do tego miałem bass.

Fakt, że trochę droższe, ale jak dla mnie bez porównania.

 

A jeśli chodzi o montaż to wrzuciłem je z tyłu w półkę u brata w b3, a żeby nie szpecić półki po montażu samych głośników bez przysłon całość obciągnąłem materiałem który nie tłumi dźwięku w szarawym kolorze jak tapicerka passka.

Z przodu ma gwizdki w desce i niestety poprzednik wyciął dziury w boczkach tapicerki, tam wrzuciłem też Magnaty Bull Power 135. Całość gra całkiem ładnie no i czysto.

 

A zdaje się, że poza 165mm (które wchodzą w półkę bezproblemu) można zmieścić też 6x9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

słuchaj jak masz trochę kasy to bym na twoim miejscu poszukał na zmomowcu paska w wersji z glosnikami i przelozyl bym boki.

Efekt bedziesz mial o wiele lepszy z doswiadczenia tylko wiemm ze trudno znalesc czesci do b4 w Gdańsku nap znalazlem tylko jednego rozbitka heh w zasadzie sama bude z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol983

U nas tesz trudno znalezc passata b4 zwłaszcza z dobrymi głosnikami. A jak sa to sprzedawca sobie bardzo duzo liczy. Pozatym niewiem czy jest sens podłączać az tyle głośników do radia bez wzmacniacza??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol983

Pozatym małe pytanko czy u Twojego brata nie przeszkadzał w montażu głośników w tylnej półce metal, który "wchodzi do bagażnika", czy nie musiałeś go wycinać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas tesz trudno znalezc passata b4 zwłaszcza z dobrymi głosnikami. A jak sa to sprzedawca sobie bardzo duzo liczy.

 

Myślę, że brzesiu miał na myśli boczki tapicerki z fabrycznymi kratkami głośnikowymi. Coś w tym stylu:

1. http://moto.allegro.pl/item255445005_tapicerki_drzwiowe_passat_b4.html

2. http://moto.allegro.pl/item252729295_tapicerki_drzwi_passat_b4_93_r_stan_idealny.html

 

Ja mam u siebie takie jak te w 1 aukcji, a łącznie mam 8 głośników w fabrycznych miejscach (2 x podszybie, 2x przednie drzwi, 4x tylne drzwi (2 na dole i 2 tweetery w rączkach)).

 

 

Pozatym małe pytanko czy u Twojego brata nie przeszkadzał w montażu głośników w tylnej półce metal, który "wchodzi do bagażnika", czy nie musiałeś go wycinać??

 

Nie, niczego nie wycinałem, otwory zostały fabryczne.

Między tylną półką a blachą pod nią jest jakaś tam przestrzeń.

Głośniki przymocowałem do półki od spodu, a magnes swobodnie wszedł w ten fabryczny otwór.

Musisz jedynie przy wycinaniu dokłądnie wymierzyć żeby nie wyciąć gdzieś obok.

Poza tym z tego co pamiętam to od spodu na półce są tak jakby oznaczone miejsca na fabryczne głośniki, bo w niektóe wersje wychodziły również z głośnikami w półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę Ci sprzedać głośniki z mojego B4, GT. Mam fabryczne 16 w drzwi + gwizdki w półkę ze zwrotnicą, oraz plastikowe dystansy. Brak mi maskownic, bo używam fabrycznych maskownic pod moją instalację... Sprzęt w IDEALNYM stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol983

Ile bys sobie życzył za te boczki z głośnikami??Jaką masz tapicerkę na tych boczkach??(kolor)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności