Skocz do zawartości
paweln

Kolory kabli w złączach radiowych ISO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mógł by ktoś podać jakie kolory kabli wchodzą w poszczególne piny złączy radiowych ISO w Passacie. Pytam ponieważ zauważyłem kilka wyciągniętych kabli ze złącza z zasilaniem. Proszę o jakiś schemat lub foto. A jakby ktoś jeszcze wiedział co jest na poszczególnych pinach to już by było naprawdę super.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B4 jest następująco:

 

-gruby czerwony/biały -plus stały

-gruby brązowy -minus(masa)

-cienki szary/niebieski -podświetlenie(jest na nim 12V po wł. świateł)

-cienki niebieski/biały -GALA(automatyczna zmiana głośności wraz ze zmianą prędkości auta)

-cienki brązowy/czerwony -plus po przekręceniu zapłonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wypięty biało-niebieski, zielono-żółty, czerwono-niebieski. Bardziej mi chodzi w które piny do kostki to wpiąć.

 

 

Nikomu się nie chce zerknąć na tył radia ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj tutaj (może to coś pomoże) oraz tutaj, a w ogóle warto poczytać i przejrzeć stronę Studio 24 . Jest tam bardzo wiele ciekawych wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co?? Nikomu się nie chce wyciągnąć radia i pomóc koledze. Na stronach są schematy kostek i opis do czego każda jest. Ale o kolorach kabli w VW Passat nic nie będzie.

Wystarczy foto z telefonu i się może połapię. Chodzi mi o kostkę z zasilaniem, głośniki są wszystkie podłączone.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
To co?? Nikomu się nie chce wyciągnąć radia i pomóc koledze.

 

Ja myslalem ze problem rozwiazany ;), dobra poswiece sie ;)

 

Zmieniarka

Przwody gorne:

wtykzmieniarkagoralv9.th.jpg

Przewody dolne:

wtykzmieniarkadolsw2.th.jpg

 

ISO

isobrazowa1xk9.th.jpg

isobrazowa2dr8.th.jpg

isoczarna1pz3.th.jpg

isoczarna2qy2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.

To co teraz mogłem zrobić to dać punkt ;) ale może będzie kiedyś okazja na piwko.

 

Pozdro i jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoś z Was powie mi do czego idą trzy kable, które mam w wiązce radia, a nie są nigdzie podpięte:

 

1. pomarańczowo-fioletowy

2. żółto-czerwony

3. żółto-brązowy

 

Wszystkie 3 kable są cienkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę się tu bo już zgłupiałem.

Montuje głośniki w drzwiach przednich i niech ktoś mi powie który to jest plus w kostce od głośników w drzwiach? Jak podłączam przyrząd to pokazuje mi plus w jednej wtyczce w innym miejscu niż w drugiej.

Kolorki mam takie

Lewe przednie drzwi: Brązowo zielony i czerwono zielony

Prawe przednie drzwi: Brązowo czerwony i czerwony

 

Dodam że wystarczy wyciągnąć radio i zobaczyć ale klucze od niego mam w domu a jestem gdzie indziej. Gapa ze mnie jak nic. Prosiłbym o szybką odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...co to za kabel ktory mam uciety w wiazce ktora idzie na radio itp? Na kablu widnieje napis GERMANY.. Prosze o pomoc w rozwiklaniu tajemnicy :D

26072011325.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na antenowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antenowy na bank nie bo mam go obok z wtyczka do radia...takze nadal nie wiemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antenowy na bank nie bo mam go obok z wtyczka do radia...takze nadal nie wiemy..

 

Jakiś dodatkowy bajer typu zestaw głośnomówiący,GPS lub Navi masz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPS nie mam, navi tez...ale mialem zestaw glosnomowiacy NOKIA. Jednak zestaw zdemontowalem, kable wyciagnolem. A ten przewod o ktorym mowa wogole niebyly podlaczany. Mam go ucietego we wiazce i nie wiem co to :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...trzeba będzie znaleźć drugi koniec przewodu... ;)

Według mnie to kabel antenowy, może od oryginalnej instalacji, a Ty masz dołożony inny antenowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Kolego kri100v masz oryginalne radio w swoim pasku??? Ja mam BLAUPUNKTA z NAVI i zamiast niego chce sobie zamontować oryginalne radio VW i zmieniarka do tego.Tylko mam taki problem jak podpinam fabryczne radio to cos niedziała tak jak ma.niechce sie włączyć, a mam dwa kable wogole odłączone od kostki : gruby niebiesko czerwony i zielono brązowy. A w kostce mam tak :

1,gruby brązowy

2,szaro niebieski

3,gruby niebiesko czerwony

4,jest wolne

5,cienki czerwony

6,czerwono-brązowy

7,zielono czarny

8,biało niebieski

Poradźcie jak prawidłowo powinny być podłączone te kable w kostce do oryginalnego radia VW BETA!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozesz zrobic fotki tej kostki??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RedB4

Witam Kolegów. Mój problem polega na tym, że nie mogę znaleźć zasilania radia w skrzynce z bezpiecznikami. Byłbym wdzięczny za info lub dołączony obraz z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie modele audio montowano w VW b6?Chciałbym ustalić jaki posiadam model .Jest to radio z dużym wyświetlaczem i nawigacją.Przyciski wyboru ;audio navi,cd itp.znajdują się na dole radia Zmieniarka na 6 płyt znajduje się w schowku.Nie jest to w każdym razie model RNS 510.

Edytowane przez ZBYSZEK66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam taki mały problem, ponieważ u mnie wystaje tylko 4 kable jak na zdjęciu poniżej. Teraz pytanie: który może być stały +, a który po stacyjce? Bo gruby brązowy, to zapewne masa, a biało niebieski podświetlenie, tak? Proszę o szybką pomoc, jazda bez radia jest jednak trochę męcząca... :/

 

 

IMG_20151219_132659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności