Skocz do zawartości
Tomasz32

Dekielki do felg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów.

 

Mam aluminiowe felgi z audi A6 z tymi właśnie kapslami :

 

http://moto.allegro.pl/item252983234_kolpak_ozdobny_kapsel_dekiel_audi.html#photo

 

Czy ktoś zna zamiennik VW tych kapsli?Strasznie mnie to denerwuje a wręcz nie pasuje do mojego AFN-a.

 

Pozdrawiam Tomasz32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikador

Witam.Podjadę w niedziele na giełdę u siebie.Ma tam stoisko taki gość który ma kapsle i dekielki do wszystkich możliwych alusków,poproszę go o rade i dam ci znać co i jak.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne nikador.Czekam do niedzieli.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ....mam ten sam problem. Mam na tych dekielkach z logo Audi naklejone gumowe znaczki VW (jak kupiłem auto już były). Było wszystko OK, ale jeden zgubiłem i teraz głupio wyglląda. Mam 3 felgi od VW i 1 od Audi ;). Jeśli nikador znajdziesz je ...chetnie sie podłączę pod 1 kpl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikador
Kurcze ....mam ten sam problem. Mam na tych dekielkach z logo Audi naklejone gumowe znaczki VW (jak kupiłem auto już były). Było wszystko OK, ale jeden zgubiłem i teraz głupio wyglląda. Mam 3 felgi od VW i 1 od Audi ;). Jeśli nikador znajdziesz je ...chetnie sie podłączę pod 1 kpl.

 

W niedziele działam w temacie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz32, janusz-god, nikador....Panowie przeszukiwaliście chociaż Allegro i forum w poszukiwaniu takich dekielków

 

Takie coś nie pasuje?? http://moto.allegro.pl/item251069982_volkswagen_dekielki_dekle_vw_kapsle_dekiel.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Moderatora.Allegro zjeździłem wzdłuż i wszerz.Nic innego nie robię od 4 tygodni tylko szukam.A cały problem polega na tym,że te dekielki z audi mają z tyłu metalową obrączkę a te z allegro,które właśnie pokazałeś są z plastykowymi zaczepami i do tego są za duże.Latają na feldze.Mam je przed sobą a ich seryjny numer to 3B7 601 171. Byłem w gorącej wodzie kąpany i je nabyłem,niepotrzebnie zresztą.

Zastanawia mnie jeszcze ten kapselek????

http://www.passatplus.de/umbauteile/radzubehoer/radnabenkappen.htm

 

Chciałem się tylko dowiedzieć czy Ktoś miał już podobny problem i jak sobie poradził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już nic nie wiem...ostatnio robiłem taką zamiane.

Felgi od Audi, na Allegro zakupiłem dekielki do Vw i wszystko ładnie pasowało ;)

Jednak z tego co pamiętam, to na Allegro występowały takie dekielki w dwóch rozmiarach, właśnie tym co podałem i odrobinke mniejszych.

Tak po za tym...nie wiem co Wam przeszkadza w znaczku Audi na felgach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Masz rację.Poczekam jeszcze do niedzieli na nikadora,może czegoś się dowie.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po za tym...nie wiem co Wam przeszkadza w znaczku Audi na felgach

 

Niby nic nie przeszkadza ale jak napisałem ...mam 3 felgi VW i ....1 Audi. trochę głupio wygląda :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nikador

Witam.Dekielki namierzyłem na giełdzie.Przyślijcie adresy na e-maila i wieczorkiem wyśle zdjęcia,nie są najlepszej jakości bo deszcz nieżle nap....Gość zaklinał się ze są to oryginały,zostało mu tylko kilka kompletów bo jak stwierdził z nowym asortymentem ruszy dopiero na wiosnę.Koszt kompletu to 70 zł,wspomniałem delikatnie o negocjacji ceny ale jak zobaczyłem jego minę pitbulla to odpuściłem.Zdjęcia wyślę na e-maila żeby nie zaśmiecać forum a adresy dawajcie na PW.Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary wątek, ale się podepnę.

Wie ktoś może ile kosztuje taki dekielek (3B7 601 171) w ASO?

 

PS. jest może w sieci jakaś strona, gdzie można sprawdzić cenę części do VW wpisując kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary wątek, ale się podepnę.

Wie ktoś może ile kosztuje taki dekielek (3B7 601 171) w ASO?

 

PS. jest może w sieci jakaś strona, gdzie można sprawdzić cenę części do VW wpisując kod?

 

dekielek kosztuje 23 zł a wszystko sprawdzisz tu http://sklep.gajos.com.pl/sklep.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem świeżakiem.

 

Założyłem swoje konto tylko po to bo nie mogę znaleźć nigdzie dekielków do felg które potrzebuje.

 

Numer dekielka:

3B0 601 149C

 

img2011071000007.jpg

By machniety at 2011-07-29

 

 

Będę wdzięczny za kontakt jeśli ktoś ma pomysł gdzie takie dekielki moge kupić.

 

[email protected]

Edytowane przez machniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Numer dekielka:

3B0 601 149C

Kosztuje ok 65 zł za sztukę np w sklepie do którego linka powyżej podał Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bardzo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Odgrzeję temat. Niedługo zabieram się za kupowanie felg. Spodobał mi się jeden model od Audi i w związku z tym mam pytanie. Da się takie dekielki przerobić na takie z logo VW?audi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za odkop, ale mam tą samą sytuacje co autor. Temat co prawda sprzed ośmiu lat, ale też zależy mi na dobraniu kapsli VW zamiast Audi. Nie znam się na mierzeniu parametrów felg i kapsli, więc prosiłbym o jakąś aukcje lub gotowe wymiary, aby kupić kapsel LUB płaski kapsel, gdzie mógłbym przykleić naklejkę VW. Pozdrawiam. ;)

 

Aktualnie mam właśnie takie zestawienie jbc

http://allegro.pl/dekielki-audi-a4-a6-8d0601165d-8do601165d-ladne-i5183537217.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie za odkop, ale mam tą samą sytuacje co autor. Temat co prawda sprzed ośmiu lat, ale też zależy mi na dobraniu kapsli VW zamiast Audi. Nie znam się na mierzeniu parametrów felg i kapsli, więc prosiłbym o jakąś aukcje lub gotowe wymiary, aby kupić kapsel LUB płaski kapsel, gdzie mógłbym przykleić naklejkę VW. Pozdrawiam. ;)

 

Aktualnie mam właśnie takie zestawienie jbc

http://allegro.pl/dekielki-audi-a4-a6-8d0601165d-8do601165d-ladne-i5183537217.html

 

Kolego! Nie mam nic do sprzedawcy,ale troche przegina z cena! Nowe w sklepie za Szczecina sa po ok 30pln/szt! Wybór należy do Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale nawet nie wiem co to za sklep się tym zajmuje i jak wspomniałem - nie znam się na mierzeniu parametrów tych kapsli. Średnice zewnętrzne, zaczepów, otworów wew, zew etc.

 

Na allegro szukam podobnych. Zaraz będę próbować coś kombinować. Bo bez kapsli to felgi troche smutno wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności