Skocz do zawartości
blazio1946

Jaki olej do DSG? Normy Aso itp

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się wymiana oleju w skrzyni DSG.

Piszcie jaki polecacie, niektórzy już pewnie po wymianie.

Normy lepkości, producenci itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blazio, ale Ty masz suchą skrzynię. Co chcesz wymieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suche to ma na pewno sprzęgła... widziałeś przekładnie bez smarowidła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blazio a u Konarzewskiego opłaca się coś robić ? Zmieniło się coś tam na lepsze bo widze że jesteś z Bydgoszczy. Ja miałem złe doświadczenia z ich serwisem. Daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blazio a u Konarzewskiego opłaca się coś robić ? Zmieniło się coś tam na lepsze bo widze że jesteś z Bydgoszczy. Ja miałem złe doświadczenia z ich serwisem. Daj znać ;)

 

Mój serwis u nich to 2 razy wymiana oleju (miałem swój), raz uznali mi reklamację na listwy przy zderzaku i raz odrzucili ale to centrala decyduje.

Żadnych napraw na szczęście nie miałem.

Teraz jestem umowiony na sprawdzenie elektroniki bo czujniki mi głupieją i czasem sam mi zahamuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój serwis u nich to 2 razy wymiana oleju (miałem swój), raz uznali mi reklamację na listwy przy zderzaku i raz odrzucili ale to centrala decyduje.

Żadnych napraw na szczęście nie miałem.

Teraz jestem umowiony na sprawdzenie elektroniki bo czujniki mi głupieją i czasem sam mi zahamuje.

 

Ja przy Passacie też nie miałem ale kiedyś jak mieszkałem jeszcze w Bdg i miałem służbowe auto to byłem zmuszony. Oby było lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać

Edytowane przez blazio1946

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności