Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy mozliwe jest dolozenie Wyboru profilu jazdy jesli mam Pasata CL DSG bez tej opcji?

Czy warto w to sie bawic dla Passata baz DCC? Brakuje mi troche mozliwosci ustawienie wspomagania kierownicy, wydaje mi sie ze podczas szybkiej jazdy jest troche za miekki.

 

Czy jest mozliwosc dolozenia MODE? Jakie koszty moga sie z tym wiazac?

 

Dzieki za sugestie/info

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się dołożyć i zakodować przycisk mode. Koszty w granicach tysiaka, robiłem w Golfie 7

 

IMG_20160805_102800.jpg

IMG_20160805_102659.jpg

IMG_20160405_185032.jpg

IMG_20160805_102714.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da się dołożyć i zakodować przycisk mode. Koszty w granicach tysiaka, robiłem w Golfie 7

 

Co można ustawiać tym dołożonym później przyciskiem MODE w Passacie B8 a co w Golfie 7 1,4 TSI 125KM DSG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da się dołożyć i zakodować przycisk mode. Koszty w granicach tysiaka, robiłem w Golfie 7

 

i to się nazywa MOD. Tysiączek lekka ręką za guzik..... co by to było jak by w B7 tyle kosztował TPMS via GUZIK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oko cieszy :ziomal

 

20170809_213449.jpg

 

ps. Passat ma więcej ustawień ponieważ w Golfie była jednostka DP 1generacji

IMG_20160618_203739.jpg

Edytowane przez wagen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy da się zrobić samo kodowanie z dostępem do opcji z poziomu systemu, ale bez dodawania przycisku?

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się bez przycisku. Razem z przyciskiem w opakowaniu dostajemy instrukcje, kabelki i kody aktualizacyjne do perametryzacji systemu taka procedura.

 

20170810_121835.jpg

Edytowane przez wagen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie da się bez przycisku. Razem z przyciskiem w opakowaniu dostajemy kody aktualizacyjne do personalizacji systemu taka procedura.

 

szkoda:( Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dosiedzieć się o szanownych kolegów co daje wybór profilu jazdy ?

czy np. tryb eko obniża moc czy może moment obrotowy ,i czy faktycznie zużycie paliwa w tym trybie spada ?

Zdaje sobie sprawe że w przypadku skrzyni automatycznej biegi są zmieniane przy wyższych lub niższych obrotach w zależności od trybu (sport /eko).

Ale mnie bardziej interesuje co się dzieje z silnikiem (obiżona moc ,moment czy co ?) ponieważ nigdy takim autem nie jeździłem ,a i też nie moge zdobyć instrukcji do passata b8 żeby o tym poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znasz niemiecki, to na stronie jest online. https://vw-bordbuch.de

Edytowane przez paolokos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić taki panel ? Da się to zalożyć samodzielnie czy raczej wstawić do ASO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyżej nie da się tego aktywować samemu musisz kupić kody w ASO !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Eco jest naprawdę Eco. Jak ktoś jest w stanie zaakceptować mułowaty styl jazdy i liche przyspieszenie (a da się to zaakceptować na autostradzie, np. zagranicą, gdzie są wyższe koszty paliwa), to jest w stanie urwać spokojnie 2-3 litry na 100 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, bede zamawial Passata B8 czy jesli domowie wybor profilu jazdy, a nie mam DSG to czy zmieni się działanie układu kierowniczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na trybie sport kierownica kręci sie wyraznie ciezej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak to zamówić  w ASO jakiś numer czy coś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy potraficie mi jakoś prosto wytłumaczyć co zmieniają poszczególne ustawienia w trybie individual? O ile uklad kierowniczy, napęd czy klimatyzacja jest dość logiczna, o tyle jakoś nie zauważyłem zmian przy ACC lub przy światłach kierowanych? 

IMG_20190418_173343.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sport ACC później i bardziej ostro hamuje. A potem mocniej przyspiesza. Wkurzające ustawienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie w autoryzowanym serwisie (kodowanie kluczyka) przestał działać system Mode - eybór trybów jazdy. Mówią, że to nie ich wina. Co się mogło wydarzyć i jak to można naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności