Skocz do zawartości
V12

1.8 T AWT wycie buczenie w misce olejowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem na ostatniej prostej z moim silnikiem .

trapi mnie jeszcze ten dzwięk

 

 

Czy mogli byście ocenić czy was Passatach FL tez jest coś podobnego

Pod zdjęciu pasków klimy i alternatora dzwięk zostaje , rozrząd nowy sam zmieniałem

Dzwięk jest najbardziej słyszany na biegu jałowym .

Czy możliwe jest że ten łańcuszek pompy chrobocze , przecież taki sam napęd jak i pompa jest stosowana od 1.6 przez 1.9 TDI nigdzie nie ma o tym wzmianki że komuś sie to psuło nawet po 500 tys w dieslach

Myślałem że może smok zapchany albo cześciowo i pompa się kawituje ale pomiar ciśnienia jest bardzo dobry .

Nigdy nawet rano mi nie grzechocze napinacz ( jak postoi z 5 dni to tak ale to dosłownie sekunda czyli olej dochodzi bardzo szybko)

Ktoś powie zwalaj miskę i tu jest problem :( u mnie w okolicy są takie papraki że szok , wszystko robię sam ale upuszczenie zawieszenia bez podnośnika z leksza... mnie przerasta ( ech ten wzdłuznie ustawiony silnik )

Może ten dzwięk jest normalny i nie ma sie czym martwić dlatego piszę . Gdyby ktoś kto nie ma płyty pod silnikiem nagrał film z pod miski na biegu jałowym był bym wdzięczny. Tyczy się to Passató po lifcie bo te starsze typu AEB miały inną pompę i brak tego nieszczęsnego łańcuszka

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panewka, bądź pompa oleju ale tutaj test ciśnienia przed rozkręceniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności