Skocz do zawartości
ojciec81

Logi kanał 013 Proszę o sprawdzenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o sprawdzenie logów z kanału 13. Passat 1.9 tdi silnik AVB.

 

BARDZO DZIĘKUJĘ.

vga 013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam duże odchylenie na cylindrze 2 , 3 i 4 tez nie bardzo ale niby mieszcza sie wszystkie jeszcze w normie + - 2.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 3 i 4 leje, najlepszy 2 najmocniejszy, to ,że mieszczą się w normie nie znaczy , że silnik będzie dobrze chodził, mam w swoim lepsze wskazania a maszyna przerywa. Podaj 023 kanał zobaczymy co warte są pompki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. 3 i 4 leje, najlepszy 2 najmocniejszy, to ,że mieszczą się w normie nie znaczy , że silnik będzie dobrze chodził, mam w swoim lepsze wskazania a maszyna przerywa. Podaj 023 kanał zobaczymy co warte są pompki.

Pomyłka , przepraszam, najmocniejszy 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

Proszę zerknij jeszcze na 23 kanał.

Generalnie silnik pracuje przyzwoicie. Ale zauważyłem większy apetyt na paliwo w porównaniu z innym samochodne z tym samym silnikiem.

23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przy jakich obrotach robiłeś logi,/ok.3000 obr/, sprawdź synchronizację ,najbardziej oszczędna -mam porównnie ze swoim to opcja jak najbliżej zera z lekką odchyłką na +/ u siebie mam 0 do + 0,6/ spalanie na biegu jałowym/wolnych obrotach/ 0,4l/h i bardzo mało pali w trasie i mieście a chodzi dobrze tylko mam problem z szarpaniem , z ktorym nie mogę sobie poradzić. U Ciebie coś jest z pompowtryskiem na 2 cylindrze bo najwięcej paliwa komputer zabiera na wyrównanie na 3 i 4 , ale 2 ma najwyższy bip . Sprawdź synchronizację i zobaczysz, minusowa zwiększa zużycie paliwa, ale zwiększa moc, jezeli nie pomoże to można przeregulować pomowtryski, bo krzywki się zużywają i wartości regulacyjne się zmieniają a z nimi parametry. Może ktoś wymyśli coś lepszego, ale regulować daj do fachowca nie do kowala. u mnie regulował kowal z braku czasu i teraz tak muszę sam poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności