Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was robił car detailing po zakupie nowego B8 lub w ogóle?

Zastanawiam się czy warto wydać te co najmniej 2 tysie. Może ktoś robił w Kuro w Krakowie i może się podzielić opiniami?

W czarnej perle pewnie to ładnie wygląda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem i też w Krakowie. Jeśli zamawiałeś samochód w AutoSpecial to możesz do nich zagadać o detailing. Jest u nich firma detailingowa robiąca Crystal Serum / Crystal Serum Black. Ja mam kolor Black Oak i samochód świetnie się "błyszczy" po detailingu. Różnica jest spora na plus. Myślę, że czarnej perle też da duży efekt.

Co do terminu, miałem mieć robiony przed odbiorem jako nówka, ale terminy były zajęte i miałem robiony 2tyg po w cenie oczywiście jak za nówkę mimo przebiegu prawie 1k (miałem tylko nie myć samochodu). Ceny u nich na stronie są wyższe niż w kuro, ale idzie dobrze zrabatować (jeśli bierzesz u nich samochód)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłem i też w Krakowie. Jeśli zamawiałeś samochód w AutoSpecial to możesz do nich zagadać o detailing. Jest u nich firma detailingowa robiąca Crystal Serum / Crystal Serum Black. Ja mam kolor Black Oak i samochód świetnie się "błyszczy" po detailingu. Różnica jest spora na plus. Myślę, że czarnej perle też da duży efekt.

Co do terminu, miałem mieć robiony przed odbiorem jako nówka, ale terminy były zajęte i miałem robiony 2tyg po w cenie oczywiście jak za nówkę mimo przebiegu prawie 1k (miałem tylko nie myć samochodu). Ceny u nich na stronie są wyższe niż w kuro, ale idzie dobrze zrabatować (jeśli bierzesz u nich samochód)

 

Nie kupowałem w Krakowie bo ani Auto Special ani Beltowski nie byli w stanie przebić oferty rabatowej ze Świętochłowic w PIA więc tam kupiłem :) Zapytałem czy oni też robią detailing i czekam na odp.

W Kuro też zapytam o szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy "foliowanie" nadwozia jest jakimś odpowiednikiem detailingu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was robił car detailing po zakupie nowego B8 lub w ogóle?

 

Ja robiłem już trzecie z kolei auto, w tym dwa passki - tyle że w Warszawie, w Shine Factory. Bardzo dobrze się znają na robocie, prawdziwi pasjonaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem i jestem zadowolony .

Powłoka GYEON

Zabezpieczone nadwozie , felgi ,opony dressing i szyby niewidzialną wycieraczką

Robiłem to w Łodzi Fabryka Glancu

Koszt 750zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłem i jestem zadowolony .

Powłoka GYEON

Zabezpieczone nadwozie , felgi ,opony dressing i szyby niewidzialną wycieraczką

Robiłem to w Łodzi Fabryka Glancu

Koszt 750zł

 

To tanio!

Ceny w Kuro w Krakowie wyglądają tak za nowe auto:

 

Pakiet SMART usunięcie niedoskonałości fabrycznych + zabezpieczenie lakieru (ceramiczna powłoka jednoskładnikowa) + zabezpieczenie felg + powłoka hydrofobowa przedniej szyby (niewidzialna wycieraczka) 1900,- (1-2 dni)

 

Pakiet PREMIUM usunięcie niedoskonałości fabrycznych + zabezpieczenie lakieru (zestaw powłok membranowych MaxProtect V1 i Ultimate Nano Coat-R) + zabezpieczenie felg + powłoka hydrofobowa wszystkich szyb (niewidzialna wycieraczka) 2600,- (2-3 dni)

 

Pakiet TOTAL usunięcie niedoskonałości fabrycznych + zabezpieczenie lakieru (certyfikowany zestaw powłok membranowych MaxProtect UNC-R Pro Elite lub certyfikowany zestaw kompozytów ceramicznych ServFaces) + zabezpieczenie felg + powłoka hydrofobowa wszystkich szyb (niewidzialna wycieraczka) * 3600,- (2-3 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nałożyłem u siebie powłokę hydrofobową na przednią i tylną szybę samodzielnie. Marka to nano coś tam. To jest SUPER. Koszt 30zł + prawie godzina pracy w garażu ale nie wykorzystałem całej buteleczki. Producenci powinni to nakładać fabrycznie... Wycieraczek nadal używam ale szyba jest dużo bardziej przejrzysta podczas deszczu. Szczególnie tylna bo w sedanie wycieraczki nie ma. Z tyłu powinna się przez to też utrzymać dość długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam nałożoną Ceramikę Gyeona Mohs+ ostatnio po roku cleanerem zrobiona i nałożony Wosk, ze względu na warunki w jakich jest użytkowane ;) jedynie czego żałuje to ze nie założyłem folii na przód, drugi już zderzak strasznie dostaje po "dupie" szczególnie przy trasach powyżej 200km/h maska podobnie odpryski i wgniotki od kamieni, ale coś za coś. Auto jeździ, zarabia na siebie i dość dużo musi znieść. Na nowym Fordzie Toruneo również mam ceramikę i zdecydowanie polecam, tylko najważniejsze to pamiętać o prawidłowej pielęgnacji. Dwa wiadra i zero "szczotek". Inaczej szkoda kasy na ceramikę jak potraktujemy ja piachem przy myciu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt auto miało tylko 4 miesiące lecz po zimie było dużo masy bitumicznej na lakierze.Na razie osad się nie trzyma a i codzienne czyszczenie jest przyjemniejsze

Co do ceny to gość sam to robi we własnym lokalu i nie ma kosztów.W Łodzi za podobne zabiegi wychodziło 2tyś zł więc podobnie do Twoich danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem do nowego kompletu felg "zakładam"PART_1496908603918.jpeg twardą powłokę :-)

 

Dodatkowo lakierek otrzyma dodatkowy połysk

 

Zdjęcia od oczekującego na mnie Detailera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nałożyłem u siebie powłokę hydrofobową na przednią i tylną szybę samodzielnie. Marka to nano coś tam. To jest SUPER. Koszt 30zł...

 

Można jakieś szczegóły ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można jakieś szczegóły ??

 

4nano clear vision. Instrukcja nakładania jest na opakowaniu i na YouTube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rim`a spokojnie każdy sam położy na feldze. Polecam. Bajecznie łatwo później można umyć felgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakiś warsztat godny polecenia w warszawie? jak miałem hondy to jeździłem po preparaty na rosy bailly, ale teraz chciałbym zabezpieczyć porządnie lakier. szokuje tylko koszt usług.

Edytowane przez grzesiek_9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem już kilka aut w Shine Factory. Polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Ja postanowiłem samodzielnie połóżyć u siebie powłokę Gtechnik Crystal Serum Ligh + hydrofobowa EXO v3. Do tego powłokę Gtechnik C5 Wheel Armour na felgi i niewidzialna wycieraczka (firmy Turtle działa około 1.5 mc. W planie niewidzialna wycieraczka Gtechniq). Koszt takich powłok bez niewidzialnej wycieraczki to około 850zł. Położenie ich nie było wybitnie trudne. Potrzebny garaż dobre oświetlenie i troche czasu (okolo 18h) i cierpliość. Na youtube jest dużo filmików jak poprawnie kłaść powłki.

Polecam.

Efekty ponżej

6F141EC1-5B48-4654-BE90-FC109E1B9AC5.jpeg

60D21819-6C99-4654-85E2-38E78B848484.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

w połowie lipca (oby!) odbieramy varianta w kolorze Pure White Special. Zastanawiam się czy na taki lakier niemetalizowany również warto kłaść powłokę. Jeśli tak, to najchętniej zabezpieczyłbym auto 'raz a porządnie' powłoką długotrwałą i nie wymagającą zbytniej pielęgnacji (myjnia bezdotykowa). Przy okazji w pakiecie zrobiłbym impregnację alkantary i niewidzialną wycieraczkę (szyba+okno dachowe). Auto oddam od razu z salonu, bez mycia 'salonowego'.

Oprócz wcześniej wymienionego Shine Factory, co możecie polecić w Warszawie? Jakaś konkretna powłoka, która wam się sprawdziła?

PS. Jakieś doświadczenia z Diamond Detailing?

Dzięki!

Edytowane przez sfra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności