Skocz do zawartości
strami

Prośba o pomoc w wycenie passata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bracki chcę sprzedać swojego passka i zastanawiamy się ile jest warty z takim wyposażeniem i w takim stanie :

 

Volkswagen Passat b5 FL 2001r 1.9 TDI AVF 130 KM (prawdopodobnie po chipie)

Przebieg: 300 000 km

Miernik lakieru wykazał że była malowana cala prawa strona, reszta ori

Z rzeczy do zrobienia to szyba czołowa,nie działa podnośnik szyby od kierowcy. Przedni zderzak posiada odpryski, na dachu przy uszczelce od szyby czołowej są rdzewki, na drzwiach od pasażera oraz na tylnym zderzaku odchodzi farba w jednym miejscu. Technicznie na dzień dzisiejszy do wymiany olej,filtry oraz klocki przód, egr się poci.

Z wyposażenia to między innymi:

- 6 biegowa skrzynia biegów,

- dołożone beżowe skóry,

- 4 elektryczne szyby,

- climatronik,

- skórzana kierownica,

- podgrzewane siedzenia przod i tył,

- radio CD-USB Alpine

- tuba aktywna Peiying itd.

- przyciemnione szyby,

- zawieszenie gwintowane ( sprężyny KONI)

- Alufelgi 17 calowe,

- zderzaki przód i tył USA,

- pakiet chrom

- usunięta wycieraczka tylnej szyby,

 

OC ważne do 20.08.2017, przegląd do 21.10.2017.

 

80ee3c2ee6bb5b2bmed.jpg

db5b05cb7dbabfb9med.jpg

80f39730784e1a2dmed.jpg

2799095f6cd5bba9med.jpg

91713736c282ec18med.jpg

d07526a4acdfc978med.jpg

2f49018682d95809med.jpg

 

Z góry dziękuje za pomoc w wycenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem ciekawe jak go koledzy wycenią. Sam się zastanawiam nad sprzedażą swojego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie kolego na stronę Info-Eksperta, zapłać sms-em opłatę za wycenę i sam sobie wyceń.

Nie licz na to że ktoś zrobi Ci profesjonalną wycenę wartości pojazdu za darmo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Optymistycznie to 7 może 8 tysięcy. Kumpel za 10 kupił avf z 2004 stan igła plus dużo lepsze wyposażenie niż twój.

PS zamontuj tą wycieraczkę, wiem że nikt nie lubi inwestować w auto idące na sprzedaż no ale bez przesady, pęknięta szyba czołowa brak wycieraczki tył... ja takiego auta bym nie kupił każdy kupujący pomyśli że jak takie podstawowe rzeczy są zaniedbane to wiadomo że cały serwis auta przez lata tez był robiony na odwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pęknięta szyba czołowa brak wycieraczki tył... ja takiego auta bym nie kupił każdy kupujący pomyśli że jak takie podstawowe rzeczy są zaniedbane to wiadomo że cały serwis auta przez lata tez był robiony na odwal.
niestety się zgodze. albo na szybe od razu bedzie chciał upust, co razem z wycieraczką i innymi *******ami oraz konferencji telefonicznej "ze szwagrem który akurat się pewnie tym zajmuje " to wyjdzie mu z 1000zł.. a Ty za 300 wymienisz szybę i po problemie.

 

Ogólnie co do wyceny to niestety takie auta, albo powinny zostać "rozdane" po rodzine/bliskich znajomych, bo obcy nie jest w stanie raczej przepłacić za tą " pewność " jaką mu gwarantujesz słowami przy sprzedaży. z 7 to sam bym kładł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności