Skocz do zawartości
krokodyl

passat B7 1.6 tdi 105 KM cayc chip mocny soft 160KM

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dla ciekawostki wrzucam dzisiejszy wynik strojenia paseratti - auto służbowe-terenowe.

 

VW PASSAT 1.6 tdi 105KM CAYC

DPF i EGR na miejscu

2013 r.

przebieg 170 tkm - ale przy 120 została wsadzona nowa pompa CR (poprzednia się rozszczelniła na dużym mrozie)

Auto po aktualizacji softu w akcji serwisowej.

Program zrobiony bezpośrednio po wymianie filtrów, oleju etc... (5w30 full syn ravenol, knecht - zazwyczaj oleje klasy fuchs, motul itd... )

Robi dużo tras... czasami goniony v-maxem - widać nie szkodzi.

Paliwo zwykłe lotos nigdy premium etc - zwykły ON - 99% tankowań na tej samej stacji Auchan.

 

Tuner - standardowo Witek z R Performance

 

Seria pokazała mocne 125 KM i 275Nm - a 1.6 tdi cayc zazwyczaj generuje okolice 100 - 110 KM.

Wobec tego poprosiłem o mocny program na życzenie...

Finalnie mam 160KM i 313Nm

Bardzo odczuwalna różnica... w żadnym dotychczasowym aucie program nie przyniósł takiej poprawy dynamiki.

 

Polecam zwłaszcza posiadaczom słabszych wersji 1.6 tdi 75KM i 90 KM - bo to mechanicznie dokładnie ten sam silnik - więc można mieć przyrost mocy o 100%.

 

I jeszcze wykres:

passat 1.6 tdi cayc 105 chiptuning Rperformance 125 160.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko mam takiego samego Passacika tylko z sierpnia 2012r i czy tam jest dwumas czy nie ma?Mój mechanik mówi,że nie ma.Ma ktoś może możliwość sprawdzenia po numerze VIN czy mam to ustrojstwo?

Edytowane przez siwus8080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krokodyl jak się sprawuje paserati , jestem ciekaw mam dokładnie tego samego. Jak z wypalaniem DPF z softem po akcji serwisowej  i programie. Co ile wypala miasto / trasa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności