Skocz do zawartości
aro76

17705 potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) P1297 - 35-00

wiec tak podejrzewam DV wiec wymieniłem na nowy na początku super troche go pocislem dobrze sie zbiera super. 16683 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached P0299 - 35-00 - -

16891 - Idle Control System RPM: Higher than Expected. P0507 - 35-00 - -

wykasowalem i powraca pierwszy blond

nic nie pomogło po przejechaniu 30km błąd powrócił wiec pomyślałem ze wina lezy w N249 obszedłem go jak na zdjęciu

n2491.jpg

i tu nasuwa sie pytanie czy można tak zrobić żeby nie wywalało błędu czy zakupić nowy

17695 - Boost Pressure Control Valve (N249): Ope n Circuit P1287 - 35-00

dodam ze sprawdziłem wszystkie węże i nie widać żadnych pęknięć czy przetarć.

Edytowane przez aro76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 strona http://forum.vw-passat.pl/threads/66726-Rozwiązany-Prośba-o-analizę-1-8T-AUM-błąd-17705/page4?highlight=17705 , możliwe, że to ten zaworek. Można sparawdzić zaciskając cienką rurkę podciśnienia idącą od kolektora ssącego do odmy.

 

A tak w ogóle, to wyszukiwarka jest na forum :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaworek wymieniony na nowy i po wymianie wlasnie ten błąd wywala co w pierwszym poście i dodatkowo wypadający zapłoń sprawdzę jeszcze i intercooler ,no chyba ze ktoś poradzi na jakich kanałach zrobić logi

dodaje logi z kanalu 002 i 118 pod kontem przeplywki

http://vaglog.pl/log-002_118_Re9RUlw.html

Edytowane przez aro76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności