Skocz do zawartości
Archos

Wahacze fitmy Fotuna Line

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

temat zakladam w ramach informacyjnych.

Z uwagi,ze duzo osob sie pyta o jakosc wahaczy roznych firm.

W ubieglym roku zalozylem gorne wachacze (2szt) firmy Fortuna Line .

Dzisiaj sprawdzajac stan wyczuwalne są lekkie luzy na sworzniach ,lecz stokow jeszcze nie ma wyczowlanych sila miesni przedramienia ;).Slyszalne są podczas jazdy.

 

30 tys km po polskich drogach uwazam za wynik bardzo dobry biorac pod uwage stosunek cena/trwalosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość L4ska

dołączam sie do prośby bo jestem na wymianie całego przedniego zawieszenia a cena mnie przeraża:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Za prosty gorny 60 PLN a giety 65PLN

Gdzies mi link przepadl ,jak wczoraj szukalem sobie to na jednej ze stron wlasnie byla taka cena.

One są tanie a wytrzylosc mają swietna jak za taką kase.

Teraz zuwazylem ,ze nawet przejechalem na nich 35tys km i kolejne gorne tez wymienia na Fortuna Line.

Dolne to mam LMO i Febi zobacze jak to sie sprawdzi na polskich drogach.

Dystrybutorzy: http://www.fortunaline.com.pl/index.php?mod=Dys&str=1

 

edit:

Ty L4ska powiedz jakie masz wrazenie co do odczucia roznicy w jezdzie AFN-em bez wirusa /z wirusem.

Ciekawy jestem jak bardzo jest to odczowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam febi komplet, narazie 5tys km na nich zrobione, jak nie dobije do 30tyskm to zamienie na te Twoje :rotfl: albo zregeneruje.....

 

Ciekawe ile inni przejechali na swoich wahaczach???? i nie mowie o pierwszych fabrycznych bo te u mnie wytrzymaly ponad 200tys km :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienilem komplet wahaczy lemfordera.narazie zrobilem na nich 75 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawilo sie tera na rynku dużo wahaczy w nizszym rzedziale cenowym... wystarczy zajrzec na allegro

Przykladowy link http://gazeta.allegro.pl/show_item.php?item=252442648

Ciekaw jestem jak długo na takim czymś można pojezdzic ??

Jakby 50 TKm dalo sie zrobic to by byla bajka :looka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafyc, to inf. o postepach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CBR

Trudno sie dziwic, ze jest co raz wiecej tanich nowych czesci zawieszenia do passata 3B, skoro w chinach nadal wytwarzaja to cudo czyli nic innego jak przestylizowanego na najnowszego passka stare poczciwe b5

piekny passat z porcelany

 

Jezeli produkuja cos takiego to na miejscu pewnie wytwarzaja jakies czesci do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość m69

Uwaga na wahacze Fortuna Line - po 10.000 km na komplecie tych wahaczy auto nie przeszło badania technicznego z powodu mega luzu!!! Samochodem jeździła żona i to super delikatnie....Bez komentarza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie a ja się dopiszę do wątku. Kupiłem komplet lemfórder-a germany nie chiny na przód dosłownie wszystko wymieniłem, I jestem zawiedziony kosz około 1300zł + własna praca a po 28tys wahacze za wyjątkiem górnych giętych są do wymiany!!!!!!!!!!. Objawy dość ciekawe nic nie stuka ale przy małym nawet ruchu zawieszenia trzeszczą. przyczyna luzy na tulejach. Nie polecam!!! cena niska bo po znajomościach normalnie bym zapłacił 1800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam góre do wymiany, przechodzę duże zastanowienie co wstawić, lefmorder,febii... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem komplet febi za 1200zł i taki zakładam. nie kupujcie przez allegro!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wahacze firmy ABS i jak narazie smigam bez stukow itp. Pokonuje trasy Szczecin-Kujawy...Kujawy-Baltyk i daja rade. Przejechalem juz na nich 12tys km i jak narazie ok. Calosc kosztowala mnie 1200zł z amorkami monrooe na tyl. Tyl wymienilem bo jeden znacznie ciekl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prywata pojawiło się pytanie gdzie je kupiłem.

Kupiłem je w Gorzowie Wlkp przez znajomego mającego 30% zniżki w sklepie. Ma on warsztat dlatego mi się ufarciło. Szczerze nie wiem jaki to sklep. Dostałem je prosto z warsztatu . Ale już je zamontowałem i szczerze są one lepiej wykonane na pierwszy rzut oka od lemfórdera!!! Widać że mają inny skład gum są bardziej miękkie i mają dokładniejszą obróbkę płaszczyzn. Odlew jak odlew tylko że nie ma ostrych wykończeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortuna Line mam w ofercie, jednak tego nie polecam. Niejednokrotnie rozsypywały po niedługim użytkowaniu!!

Kupuję je Ci którzy muszą zrobić przed opchnięciem auta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł w sprawdzone MS (oczywiście pod względem cena\jakość). Sam ostatnio zmieniłem cały komplet na MS. Jak na razie ok 1000km zrobionych i przegląd bez zastrzeżeń. Jak wytrzymają mi 2-3 lata to będe zadowolony. Rocznie robię ok 13000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fortuna line to masz z IC ,szajs jakch malo ale sa najlepsze.

 

Możesz rozwinąć tą myśl bo nie kminie czy dobre czy szajs.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:) Ja kupilem caly zestaw FORTUNALINE i zrobilem naprawde malutko bo mam kilka dni i niebo a ziemia w poruwnaniu do tego co mialem bo byla masakra za caly zestaw zaplacilem 730zl w HURCIE i jak wytrzyma do wiosny to bede zadowolony bo jezdze bardzo duzo i nie oszczedzam samochodu a prawda jest taka ze nie oplaca sie inwestowac niepotrzebnie... wiec chwila prawdy z tym zawieszeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich , mam pytanie czy może słyszeliście o podróbkach Meyle HD czy chiny to już robią , ponieważ tak czytam i czytam na forach i nie wiem czego sie spodziewać dodam ze towar kupiony przez Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności