Skocz do zawartości
passat pd

Proszę o analizę logów, problem z pompowtryskami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim autku trzęsie budą podczas przyspieszania. Wyskakują błędy na wszystkich cylindrach, proszę o rady bo troche mnie dziwi że wszystkie pompki padły na raz. Poniżej zamieszczam logi:

 

http://vaglog.pl/log-013_018_023_KbKTjAZ.html

 

Gdy komputer wywali błędy to w grupie 18 wartość w każdym polu wynosi 47.

Co może być przyczyna? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi ktoś mi pomóc????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wiązkę i wtyczki przy pompowtryskiwaczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiazka i wtyczki sprawdzone, brak poprawy. Przy jednym pompowtrysku była ułamana regulacja wymieniłem ale to jednak też nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś wcześniejsze logi jak auto pracowało poprawnie? Wygląda jak by wtryski były nie pod ten soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim profilu jest komplet logów gdy auto pracowało normalnie. Wcześniej nie było żadnego problemu, numery pompek jakie mam 038 130 073 F. Błędy wyskakują dopiero przy 1900 obr i jest jakby połowę mniej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Auto po wymianie pompowtryskiwaczy. Założone 038130073AJ i chodzą chociaż czytałem wiele opinii ze muszą być z takim samym numerem. Spalanie jest chyba nawet niższe niż na starych pompkach.

Edytowane przez passat pd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możesz coś napisać , czy silnik szarpał przy przyśpieszaniu przy normalnej jeździe, jak się zachowywał przy gwałtownym dodaniu gazu. Ja natomiast mam problem, silnik szarpie przy normalnej jeździe, przy gwałtownym dodaniu gazu nie ma problemu,dobrze się zbiera, nie kopci, po zdjęciu nogi z gazu szarpie. Nie ma błędów , korekcje w miarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie silnik szarpał przy normalnej jeździe, przy gwałtownym dodaniu gazu było to mniej odczuwalne natomiast jak puściłem gaz podczas jazdy to wibracje ustawały. U Ciebie jak nie ma błędów to może warto by się przyjrzeć dwumasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności