Skocz do zawartości
Slabb

Volkswagen Arteon

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też nie chcieli nic dać rabatu... a wtedy ta kura wychodzi sporo drożej od passata... jedyne co by mogło ją u mnie uratować to rabat tak odpadła w przedbiegach

 

Ja dostawałem okolice 10% po rozesłaniu zapytań mailem, pewnie coś do ugrania jeszcze przy stoliku.

Wspomniany wcześniej avensis, bieda aż piszczy ale... nie gorzej wyciszony od passata i ma nieporównywalnie większy komfort jazdy. Tym byłem zaskoczony, jak nim pojeździłem kilka dni to zapomniałem prawie o brakach i przesiadka do passata wcale nie była tak miła. Zawieszenie B8 to jego największa wada.

Teraz bardzo żałuję że nie brałem A6 bo na jeździe próbnej było tak miło że nawet nie próbowałem guzików które miał.

Największa, na dzisiaj, dla mnie zaletą B8 jest dotykowy ekran nawigacji, bardzo wygodne przy wybieraniu adresu czy kontaktów w telefonie, w volvo mi cierpliwości nie wystarczało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe naprawdę czy te zawieszenie poprawili czy jest tak samo i w arteonie tez będzie, najlepiej jakby któryś z użytkowników przejechał się modelem 2018 i porównał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle z tym zawiasem w B8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, bo passat MY2018 zamówiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pojawił się konfigurator na polskiej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, taka w miarę topowa konfiguracja w R-line 280KM wychodzi 260tyś, jak na początek będzie rabat 12-13% to za ok. 225k PLN może być nowoczesne, ładne, szybkie i praktyczne (duże) auto.

Kod konfiguracji: VTG42VIA

Porównywalnie skonfigurowany Passat wychodzi 233k PLN, ok. 27 tyś taniej, po rabatach jakieś 22tyś taniej.

Myślę, że nie jest to porażająca dopłata, ca. 10%...

Kod: VCSUAM72

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze lepsze rabaty po prezentacji touarega a ma wejść w październiku wtedy wszystkie oczy będą na tej premierze skupione a tak narazie Arteon będzie nowością i boom na niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwny te cennik. Nie ma wersji 2.0 TSI 190km

A R-line tylko 240km lub 280km.

Diesel tańszy od benzyny.

 

Na tej stornie pokazane jest że Arteon jest od 127 tyś a takiej opcji w ogóle nie ma.

https://www.volkswagen.pl/pl/modele.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wersje silnikowe będą wchodziły z czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem niemal identyczną konfigurację do mojej i wyszło cennikowo około 30k więcej (po odjęciu dopłaty do silnika 280KM). Trochę zaszaleli z tą ceną. Ludzie będą go porównywać do Superba tak jak Passata, a rozmiarami jest dużo bardziej zbliżony (no i to liftback). Wtedy różnica w cenie będzie jeszcze większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konfiguratorze w wyposażeniu standardowym jest napisane: standardowy dźwięk silnika w doposażeniu nie widziałem dopłaty do jakiegoś madulatora dźwięku wiec nie wiem o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, taka w miarę topowa konfiguracja w R-line 280KM wychodzi 260tyś, jak na początek będzie rabat 12-13% to za ok. 225k PLN może być nowoczesne, ładne, szybkie i praktyczne (duże) auto.

Kod konfiguracji: VTG42VIA

Porównywalnie skonfigurowany Passat wychodzi 233k PLN, ok. 27 tyś taniej, po rabatach jakieś 22tyś taniej.

Myślę, że nie jest to porażająca dopłata, ca. 10%...

Kod: VCSUAM72

Coś mi nie działają te kody.

12-13% chyba nie jest teraz realne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PreZentacja nowego touarega ale cena sadze taka full z 400 tys obecny model wychodzi 360 tys w pełnej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12-13% chyba nie jest teraz realne.

Ja przy zamawianiu jednego z pierwszych egzemplarzy Passata wyrwałem 12% a końcowo nawet na 13% wyszło bo dostałem kilka gratisów :) To na firmę oczywiście z flotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej mi się podoba. a w konfiguratorze bardziej niż w Genewie :). odbieram dziś dwa auta z VW to z ciekawości zapytam o Arteona.

 

bardzo żałuję, że nie ma pakietu black / night który usuwałby te wszystkie chromy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jak będzie się prezentował w czarnym perłowym pakietem r line i jasne felgi 20 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten konfigurator na razie jest w wersji beta? Bo np. z wnętrza to nic nie można wybrać prócz czarnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R-line jest tylko z czarnym środkiem, weź Elegance to masz inne kolory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend w Krakowie był moto show i Arteon w kurkumie czy ktoś z forum był może i sprawdził jakie szyby miał zwykle czy dźwiękoszczelne ( przód i tyl ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności