Skocz do zawartości
Slabb

Volkswagen Arteon

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy na żywo. Ciekawe czy wnętrze będzie identyczne jak w naszych B8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze moze byc takie same ale z lepszych materiałów zmontowane VW tnie koszta ale z zewnatrz wyglada zacnie w dodatku ma byc wiekszy od passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko większy wewnątrz czy na zewnątrz? Jak dla mnie mogli by jakoś zachować wymiary wewnętrzne, a zmniejszyć go z zewnątrz ale zachować przy okazji dobry wygląd ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszy z zewnatrz i tylna klapa unoszona jak w A7 liftback o srodku nic nie wpominaja w marcu podczas w Genewie oficjalnie zadebiutuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://autokult.pl/28952,volkswagen-arteon-to-nastepca-modelu-cc

 

Co sądzicie o nowym modelu ? Zapowiada sie zacnie uważam.

 

Tu piszą, że już go robią :)

(no w każdym razie mieli zacząć)

 

http://moto.onet.pl/aktualnosci/niech-zyje-volkswagen-arteon-a-za-cc-juz-dziekujemy/6j2ses

 

:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się już jak wysoką cenę wysadzi VW za ten samochód. Już mówią*o premium...

Wydaje mi się, że Arteon to nic innego jak pokazana jakiś czas temu wersja GTE http://autokult.pl/24701,volkswagen-sport-coupe-concept-gte-nowy-rozdzial-w-historii-volkswagena

Oczywiście odpowiednio zmodyfikowana do wersji "drogowej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To baza tego samochodu jeżeli nowego środka nie zrobia względem passata to moze cena nie bedzie aż taka kosmiczna podejzewam ze karoseria całkiem nowa a srodek passat tylko lepsze materiały. Ale szybko zadziałali przed chwila wstrzymana produkcja cc a przykrym roku Genewa prezentacja i lato juz pierwsze na ulicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sam raz jak skończy mi się leasing na b8, to Arteon wyrośnie już z wad dziecięcych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańsza wersja Audi A5 właśnie przybyła!

 

W tym złoto/miodowym kolorze wygląda kosmicznie fajnie!

 

Na filmie widać że infotainment stracił fizyczne przyciski jak nowy golf :( co jest mega słabym posunięciem

Edytowane przez deadswine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looks....ok

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo fotek w tym linku

https://www.netcarshow.com/volkswagen/2018-arteon/

 

Bardzo mi się podoba, ale w środku to jest Passat, tylko nowe dekory i infotainment. Spodziewałem się więcej, ciekawe czy jest więcej miejsca w kabinie, czy 1:1 B8... bo tunel i linia deski wyglądają na zdjęciach identycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że chociaż dorobią jakąś sensowną półkę na telefon, ale wygląda że afera spalinowa dopięła swego.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

sporo fotek w tym linku

https://www.netcarshow.com/volkswagen/2018-arteon/

 

Bardzo mi się podoba, ale w środku to jest Passat, tylko nowe dekory i infotainment. Spodziewałem się więcej, ciekawe czy jest więcej miejsca w kabinie, czy 1:1 B8... bo tunel i linia deski wyglądają na zdjęciach identycznie...

 

 

Info o silnikach

 

Overview of petrol engines for the Arteon:

 

1.5 TSI Evo, 110 kW / 150 PS, 6-speed / optional 7-speed DSG (DSG for 1.5 TSI Evo not Germany)

2.0 TSI, 140 kW / 190 PS, 7-speed DSG

2.0 TSI, 206 kW / 280 PS, 7-speed DSG plus 4MOTION

 

Overview of diesel engines for the Volkswagen Arteon:

 

2.0 TDI, 110 kW / 150 PS, 6-speed / optional 7-speed DSG

2.0 TDI, 140 kW / 190 PS, 6-speed / optional 7-speed DSG / optional 4MOTION

2.0 TDI, 176 kW / 240 PS, 7-speed DSG plus 4MOTION

 

Czyli albo mamy dwie literówki albo pożegnaliśmy 1.8 tsi i mamy 2.0 z tiguana. Dla mnie 2.0 190 to świetne info będzie mocniejsze dsg pewnie jak w tiguanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba.

Wyglada tez ze rzeczywiście w VW zostaną tylko te trzy silniki benzynowe 1.0, 1.5 i 2.0 TSI. Gdzieś ostatnio czytałem, albo Zachar mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vw oglosil, ze nie bedzie rozwijal silnika 1.8 bo i po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o ile był droższy cc od zwykłego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny od 35ooo euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale hmm powiem Wam, że środek mnie zawiódł. myślałem że tunel środkowy przerobią - przecież wygląda on słabo. mi się dużo bardziej podoba jak podłokietnik jest dużo wyżej standardowo a nie wisi w powietrzu. jest tak np. w superbie, starym cc.

z ciekawości widziałem teraz cennik tiguana i DYNAUDIO kosztuje tylko 2k. mało...

hmm to około 40 k droższy - tylko za co bo do Audi A5....brakuje trochę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sytuacja podobna do poprzednich modeli B6/CC czyli inne blachy, a to samo wnętrze. W sumie to nawet mnie to cieszy bo moje auto nie stało się nagle "przestarzałe". Bardzo ładny tył, przód już mniej. Środek identyczny do Passata. Cena na pewno będzie wyższa, więc pewnie i tak bym drugi raz kupił Passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności