Skocz do zawartości
Ralf_73

Odpowiednik audi a passat?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Jestem zarejestrowany na forum audi auto ale tam ludzie trochę są mało zorientowani w naprawach itd, więc zarejestrowałem się do VWpassata bo tu ludzie bardziej chętni do współpracy i pomocy.

Potrzebuję informacji jaki jest odpowiednik passata do mojego audii. Ja mam audi a4b6 1.9TDI 130KM AVF Avant, a Passat to byłby jaki? B5 i co dalej?

Pozdrawiam Rafał.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony do prawidłowego działu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 3BG 1.9 TDI-PD AVF.

Ogólnie Passat jest większy od Audi A4 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat nie jest odpowiednikiem Twojego A4. A4 to bardziej Golf, Octavia. Wszystko zależy znowu czego szukasz .. Jeśli chodzi o silnik to z tego, co kojarzę to są tak samo umieszczone (wzdłużnie), więc części te same. Zawieszenie chyba już inne mają..

 

Passat B5 to znowuż A6 C5, albo pierwsza generacja Superba :)

 

Co szukasz dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiedział bym... jesli A4=golf to czym jest A3? Polo?

Gabarytowo może mniejsze ale to segment D jak passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki za odpowiedź.

Zależy mi na odpowiedniku passata ze względu na podzespoły tj. silnik i osprzęt. Kumpel miał Passata i podobny silnik, a nadwozie wiadomo że inne. Ale zawieszka ta sama wielowachaczowa. Mam problemy z silnikiem tzn. odpalaniem i chcę wiedzieć gdzie zamieszczać posty. Potrzebuje na teraz info o pompie paliwowej, chyba Vacum tak to się nazywa. Wymieniłem na nową ale się okazało że stara sprawna i chcę ją opchnąć komuś jak potrzebuje lub wystawić na allegro.

Pompa Boscha i nie wiem jaki symbol i jej fachowa nazwa. Jak się orientujesz to proszę żebyś mi ją opisał.

Pozdrawiam. Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie powiedział bym... jesli A4=golf to czym jest A3? Polo?
Dalej Golfem. Chodzi o platformę. To samo jest z Octavią - wielkością góruje nad autami swojego segmentu, a jednak płytą podłogową dalej jest liczona z Golfem ;)

 

Mam problemy z silnikiem tzn. odpalaniem i chcę wiedzieć gdzie zamieszczać posty.
No to w dziale z Passkie B5/B5FL :) Pozdro! Edytowane przez krejzRudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zaloguj na forum A4-klub.pl

https://a4-klub.pl/

Tam się zdecydowanie więcej dzieje niż na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności