Skocz do zawartości
wagen

Discover Media wymiana na Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

To jest 8 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy trochę odświeżę temat ale w innym wydaniu. Czy mając Paska B8 z Discovery Media z ekranem 6,5 mogę wymienić sam wyświetlacz na ten od Pro czyli 8? W necie znajduje sprzeczne info, jednym działa innym nie. Czy ktoś zna jakaś firmę która by się tego podjęła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa 100% :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2017 o 15:53, Starl0rd napisał:

Drodzy trochę odświeżę temat ale w innym wydaniu. Czy mając Paska B8 z Discovery Media z ekranem 6,5 mogę wymienić sam wyświetlacz na ten od Pro czyli 8? W necie znajduje sprzeczne info, jednym działa innym nie. Czy ktoś zna jakaś firmę która by się tego podjęła?

Witam czy udało znaleźć się odpowiedz? tez planuje wymianę ekranu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoście się do wagen-a bo mi już temat ogarniał i nie ma najmniejszych problemów. Kilka miechów już podróżuje z nowym ekranem i nie zamieniłbym na mniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie podrzucić numer katalogowy tego wyświetlacza? Czy wystarczy podpiąć jako Plug&Play czy jednak jest więcej zabawy w programowanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slynny Discover Pro nr 5g0919606

Starl0rd jaka cena wymiany ekranu u wagen-a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przywiez litra Whisky wypijemy i zrobimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba :) i już Jaś Wędrowniczek idzie powoli w twoim kierunku :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wagen można jakiś kontakt do ciebie ?Możesz mi pomóc wysypały mi się kody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wagen dałeś mi numer do siebie a nie odbierasz? Masz może radę na to zobacz właśnie tak mi się wysypały .Poprostu radio z navigacjà zrobiło się tylko radiem.

4E5FB8AD-CC69-43C4-8282-1FEDACBCB0C1.jpeg

2DF61D39-FA09-41A7-B095-FD99E5F78615.jpeg

3029CAFF-D24A-4550-A119-9061328B34EA.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2017 o 01:20, Paskarto napisał:

Wagen można jakiś kontakt do ciebie ?Możesz mi pomóc wysypały mi się kody 

Nie wiem co robiłeś z czytnikim jeśli wymieniles to wszystkie kody są wyzerowane. Tak czy siak teraz i tak musisz podpiąć Odisa inaczej tego nie zrobisz.

ps. Paskarto zazwyczaj wekendy są dla rodziny i nie odbieram telefonu firmowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, wagen napisał:

Nie wiem co robiłeś z czytnikim jeśli wymieniles to wszystkie kody są wyzerowane. Tak czy siak teraz i tak musisz podpiąć Odisa inaczej tego nie zrobisz.

ps. Paskarto zazwyczaj wekendy są dla rodziny i nie odbieram telefonu firmowego.

Wlasnie nic nie robiłem to jest w rocznym aucie byłem w ASO mówià ze nie maja kodów zeby to naprawic .I wyślà mi list jak będà mieć. Mam VCDS 17.8 Zadzwonie jutro - pomożesz mi oczywiście nie za darmo? Robert 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym dowiedzieć się konkretnie.

Mam aktualnie radio Discovery Media z 6,5" ekranem

Chciałbym wymienić to na ekran z Discovery Pro 8" albo może jeszcze nowsze, choć pewnie te nowsze wymaga nowej stacji.

Czy ekran 6,5 z DM mogę bezproblemowo wymienić na 8" z DP?

Jakie oznaczenie ma ramka dookoła, bo zapewne moja srebrna nie będzie pasować.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc, odwdzięczę się :)

 

                                         Moje radio                                                                                                           Chciałbym wymienić na większe                                                                                   A najlepiej to, choć to już pewnie więcej zabawy

IMG_1609.JPG.2eed4876c3e9333fa2ce451f68c90b7e.thumb.JPG.c301dc7f33af40b84bc58717371e9f4a.JPG    ---->   06ee2949dd9851589cd0901e5e632958.jpg.fa4b6f6ca65f5fde6d58b8e3d41b1e8e.jpg  ---> (?)  2017-Volkswagen-Arteon-R-Line-on-Sale-in-UK-23-990x660.thumb.jpg.d5f18975a0aa29f05d457340be0ac028.jpg

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Dean. Z tego co się orientuje to ramka ma nr.: 3G1858069B

Ramka do 8"

Ta nowsza to: 3G8858069B

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Thomsoon napisał:

Siemka Dean. Z tego co się orientuje to ramka ma nr.: 3G1858069B

Ramka do 8"

Ta nowsza to: 3G8858069B

Dzięki za te numery :) Jeszcze potrzebuję tylko potwierdzenia, że większy wyświetlacz podłączę jako Plug&Play zamiast tego 6,5" z Discover Media. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na motortalk.de twierdzą, że ekran od "starego" DM i "starego" DP można zastąpić tym od nowego DM (8"), za to do obsługi ekranu od nowego DP (9.2") potrzebny jest już nowy moduł sterujący w schowku:

https://www.motor-talk.de/forum/radio-blende-vom-neuen-discover-media-t6274613.html?page=2

https://www.motor-talk.de/forum/discover-pro-gen-2-gegen-neues-tauschen-t6047999.html?page=2#post51868572

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności