Komunikaty

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: 1.8 125KM ADR 99r Bledy interpretacja

1. 1.8 125KM ADR 99r Bledy interpretacja

Imię
    Grzegorz
    Mieszka w
    Kielce
    Samochód
    B5(3B) 1.8 20V 125KM (ADR), 1999
    Witam, w moim passacie gdy wracalem z trasy mrugnela mi pare razy ikonka od akumulatora co w zadnym stopniu nie wplynely na jazde, jednak gdy dojechałem na miejsce i zgasilem silnik zaczęły sie dziac cuda, nie mogłem wgl zakrecic rozrusznikiem, migal reczny i inne ikonki, piszczalo, brakowalo energi i resetowalo zegarek.. odpalal za ok. 3 przekręceniem stacyjki, a jak juz odpalil chodzil bardzo nie rowno prawie gasl. Zmienilem stacyjke, teraz samochod odpala za pierwszym razem, nawet w te mrozy, chodzi chwile rowno i ładnie, potem ma nie rowna prace, i wkreca sie max na 2500 obrotow.., w miedzy czasie wymienilem spalony bezpiecznik od sterowania silnikiem.. pojechalem do znajomego mechanika
    I wymienil czujnik polozenia walka, rozrzadu ale to nic nie pomoglo i powiedzial ze to elektryka gdzies padla i nie chce mi tego zrobic. Oto kody bledow: 17938, 18010, 17976, 17524, dziś wyczyszcze.w nim przepustnice na poczatek.. co oznacza ten pierwszy blad? Mial ktos podobny problem? Dodam ze akumulator jest dobry

Imię
    Dominik
    Mieszka w
    Rzeszów Tarnów
    Samochód
    Nie passat, 2002
    A kasowałeś błędy?

Imię
    Grzegorz
    Mieszka w
    Kielce
    Samochód
    B5(3B) 1.8 20V 125KM (ADR), 1999
    Posiadam elm327 czyli takiego obd2 na bluetooth, dzis połączyłem auto, skasowałem błędy po czym odpaliłem, samochód chodził idealnie, więc postanowiłem sie przejechać, zrobiłem trase około 6km, po czym gdy wróciłem i zgasiłem i odpaliłem... znowu to samo, szarpie nie wkręca sie i nie równo pracuje...
    Jak to interpretować? auto nie ma mechanicznej usterki skoro jechało tyle czasu dobrze.. Może to bląd sterownika?? albo jakiś czujnik? Oczywiscie cos z elektroniką, sam nwm
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez wikloob5 ; 10-01-2017 o 19:50

Uprawnienia umieszczania postów