Skocz do zawartości
Gość makemefeel

kilka pytań....?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość makemefeel

Mam kilka pytań, mam nadzieje że mi pomozecie. Może zacznę od tego czy zdarzyło wam się ze szyby bardzo mocno paruja i nawet przy włączonej dmuchawie bardzo powoli odparowywują? Drugie i w zasadzie zabrzmi to banalnie ale mam problem ze śignieciem zegarów...doradżcie mi jak się do tego zabrać. No i ostatnie czy zmienialiście głosniki?? Jeśli tak to w jaki sposób usuneliście nity??

 

Dodam że jest to B5 97 rok...

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Co do parujących szyb, zapewne masz zużyty filtr przeciwpyłkowy kabiny, znajduje się on w podszybiu, bez problemu sam go zmienisz, a koszt w granicach 20-30 złotych. Co do demontażu licznika i głośników, nie pomogę nie bawiłem się w to, ale poczekaj napewno ktoś pomoże.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o parowanie - wymień filtr kabinowy i sprawdź czy nie masz za dużo wilgoci w samochodzie (mokre dywaniki itp.) jak tak to farelka i wysuszyć. Filtr kabinowy ok 15zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zacznę od tego czy zdarzyło wam się ze szyby bardzo mocno paruja i nawet przy włączonej dmuchawie bardzo powoli odparowywują?

 

wymień filt przeciwpyłkowy (od klimy) i umyj dobrze szyby

 

No i ostatnie czy zmienialiście głosniki?? Jeśli tak to w jaki sposób usuneliście nity??

Szlifierką (ale ja tak załatwiłem sobie szybę :wstyd: powypalało takie mikro rowki :wstyd:

 

przecinak i młotek :ok: te nity są aluminiowe i idzie jak w masło :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosniki ... cóż nity starą metodą .. wiertarka wierło i po prostu rozwiercić , potem płskim śrubokretem usunąć pozostałości. Materiał jest miękki - wdzięczny do pracy.

Jesli chodzi o liczniki to:

http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/srebrne-obramowki-do-zegarow-vt9322.htm?highlight=zegary+ringi

Niestety obrazki się nie ładują. Po cześci moze pomóc i dać ogólne rozeznanie to : http://www.forum.vw-passat.pl/topics16/nagrzewnica-wymiana-demontaz-deski-rozdzielczej-vt19850.htm?highlight=nagrzewnica (dokładnie pkt. 9)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość makemefeel

Dzięki wielkie :hurra: szyby jeśli chodzi o wilgoć w samochodzie to na pewno jej nie ma także to pewnie filtr. Wracajac do głośników poszła w ruch wiertarka i rzeczywiście poszło jak po maśle :ok:

 

Nie orientujecie się może czy gdzieś w okolicach Łodzi znajdę jakiegos dobregp magika od zakładania skóry w samochodzie?? Konkretnie chodzi mi o samą Łódź lub Skierniewice

 

Pozdrawiam

 

 

 

Rozpoczynamy akcję "Zabierz babci dowód" NIE ZAGŁOSUJE NA PiS!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności