Skocz do zawartości
ravenpoz

Audatex - jak to znaleźć?

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

szukałem, ale po haśle audatex w szukałce nie za wiele

skasowałem swój przód. Cóż. Części zamienne, kosztorys. Cóż.

Dostałem wycenę śmiesznie niską, np. za xenony z doświetleniem 227 zł za sztukę. Części do wymiany jest od groma. Generalnie wgniot zatrzymał się na chłodnicy.

Audatex opiera się np. o części zamienne z Intercars.

Pytanie jest takie.

 

Jak oznaczenia z Audatexu odnaleźć w katalogu sprzedawcy?

np. lampa przód i zderzak

 

0561 REFLEKTOR L KPL 9555090E 227.44 zł

0283 ZDERZAK PRZ GRUNTOW +3174514001 149.00 zł

 

google mówi, że to lampa zwykła na 2 x H7, a ja mam D1S i H7. W katalogu intercarsa po numerze 9555090E nic nie wyszukuje. O numerze zderzaka to już nic w ogóle.

 

w wyliczeniu od rzeczoznawcy taki wpis na końcu

CZĘŚCI ZAM.

- DATA CEN CZĘŚCI ZAM. : 01.11.2016

- DATA CEN CZĘŚCI MASTERA: 01.11.2016

- DOSTAWCA CZĘŚCI IDENT. :

903 INTER CARS

905 BHMD

906 POLCAR

907 AUTO ELEMENTS

929 EDPOL

931 DECO

 

Już jestem z jedną kancelarią w kontakcie, ale zasugerowali po znajomości, żeby wpierw odnieść ceny części zamiennych z wyceny do faktycznie dostępnych na rynku, wtedy wysłać do ubezpieczalni maila. Do sądu już mam chętnych, ale wpierw chciałbym do ubezpieczalni napisać na zasadzie "dogadania się" i przedstawienia faktycznych cen zamienników i ich dostępności, a nie ich liczb z kapelusza.

 

dzięki za pomoc.

Edytowane przez ravenpoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej żeby naprawił to bezgotowkowo na ori częściach ? Ich ceny nie mają się nijak do tego co jest na rynku.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem ciala z warunkami ubezpieczenia. Od polowy stycznia bede mial warsztat na ori. Poki co chce na podstawie faktury z ASO wyciagnac od nich wiecej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności