Skocz do zawartości
pablool

Wtyczka do halogenów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja ukochana pierwsza żona zostawiła moje cudeńko (3BG kombi) samotne na ulicy Żeromskiego w Łodzi, niedaleko WAM-u i jakiś gość :krzeslem: ukradł halogeny, kratki i na dodatek obciął wtyczki. Mam więc pytanie, gdzie szukać takich wtyczek (halogeny z kratkami znalazłem na allegro za 320 PLN - czy to dobra cena ?) niestety nie dysponuję zdięciem ani numerem. Jak będę w domu to sprawdzę w ETCE, ale może ktoś wie jakie i gdzie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1J0 973 722 -kostka do halogenów p. mgielnych (dwustykowa), ale tak naprawdę jak znalazłeś halogeny które nie są "identyczne" tylko inne, to sprawdź najpierw czy kostki są takie same jak w VW (ja nie dawno-parę miechów temu kupowałem i wymieniałem jedną z kostek i w ASO kosztowała kilkanaście zeta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ja zamiast kupowac wtyczki, przyczepilem kabelki jak trzeba i calosc zalalem silikonem... Zrobilem wlasna kostke ;)

Natomiast jesli chodzi o cene... 320 to nie jest zle-ja za swoj zestaw dalem 300 zlotych w lutym tego roku...

Teraz przy montazu pobaw sie w zabezbieczenie tych halusow-przykrec moze roznymi srubkami, z tylu moze jakas nakretke przykrec, co byloby trudniej odkrecic, no i mozna zalazc jakim cholerstwem lepek sruby, co byloby trudniej dostac sie do niej srubokretem (zawsze to jakies utrudnienie dla zlodzieja)...

Ja zastanawiamem sie na mocowaniem halusow na nity-ilu zlodziej nosi ze soba wiertarke, zeby ukrasc halogeny :?:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie juz 3 x ukradli kratki

podobno chodliwy towar!!!!!!!!!

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogłem znależć takiej kostki, więc udałem się do salonu z zapytaniem, i tam okazało się że wtyczka występuje jako osobny elemet, co mnie ucieszyło bo myślałem że będę musiał kupować całą wiązkę. I tu najciekawsza sprawa wtyczka jest bez styków, które trzeba dokupić osobno . Po co komu może być potrzebna wtyczka bez styków ? Całość ko0sztowała 32 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z tymi kratkami i halogenami - kupiłeś z allegro czy wziąłeś w ASO....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast mam pytanie jesli nie bylo halogenow skad kable i jak ciagnac gdzie podlaczyc chcialbym sobie wstawic sa jakies gotowe kity? wiazki kabli czy cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
ja natomiast mam pytanie jesli nie bylo halogenow skad kable

Troche czytania ze zrozumieniem i wszystkich postow polecam :rotfl:

jakiś gość :krzeslem: ukradł halogeny, kratki i na dodatek obciął wtyczki.

apol, oprocz kabli to zastanow sie, czym chcialbys wlaczac te halusy-czyli przelacznik-jak uzyjesz wyszukiwarki to powinienes znalezc troche informacji odnosnie instalacji :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krawcol, sorka zle zadalem pytanie, zrozumialem o co chodzilo ze ukradli koledze halogeny i wycieli wtyki, chcialem sie podpiac pod temat poprostu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Krawcol, sorka zle zadalem pytanie, zrozumialem o co chodzilo ze ukradli koledze halogeny i wycieli wtyki, chcialem sie podpiac pod temat poprostu;)

Chcesz sobie dolozyc swiatelka :?: Przeczytaj TO i przejrzyj zawartosc strony, ktora podal kuczlaw :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halogeny z kratkami kupiłem w komplecieod gościa z allegro mMarcin90 nick mogę go z ręką na sercu polecić byłą to ta aukcja i towar faktysznie nówka orginał.

 

 

http://www.allegro.pl/item249204435_halogeny_do_vw_passat_b5_2001_2005r_wraz_z_ramkami.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności