Skocz do zawartości
adrianalex

Bezpłatna akcja "dobre światła" darmowe ustawianie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przekazać innym o prowadzonej akcji "dobre światła" którą wspiera miedzy innymi yanosik. MIanowicie polega ona na bezpłatnym ustawianiu świateł co o tej porze jest bardzo ważne. Zadbajmy o nasze światła, nie oślepiajmy innych. Oto link do strony akcji tam znajduje się mapa gdzie można ustawić światełka:

http://yanosik.pl/dobre-swiatla/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna akcja Yanosika kolego,

 

ale TEORETYCZNIE, powinni BEZPŁATNIE diagności ustawić to podczas badania tech.... jaka jest praktyka wiemy wszyscy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka jest praktyka. Oczywiście akcja fajna lecz słabo rozgłośniona, dowiedziałem się przez przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym przekazać innym o prowadzonej akcji "dobre światła" którą wspiera miedzy innymi yanosik. MIanowicie polega ona na bezpłatnym ustawianiu świateł co o tej porze jest bardzo ważne. Zadbajmy o nasze światła, nie oślepiajmy innych. Oto link do strony akcji tam znajduje się mapa gdzie można ustawić światełka:

http://yanosik.pl/dobre-swiatla/

 

W końcu jakaś pożyteczna akcja. W sobotę trzeba podjechać, ostatni termin

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech yanosik zorganizuje bezpłatną akcję zabierania dowodów rejestracyjnych tym co mają źle ustawione światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK :ok: każdej akcji która wpływa na bezpieczeństwo w ruchu drogowym :vw:

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech yanosik zorganizuje bezpłatną akcję zabierania dowodów rejestracyjnych tym co mają źle ustawione światła.

 

To do tej pory płaciło się za to żeby zabrali dowód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To do tej pory płaciło się za to żeby zabrali dowód ?

 

Oczywiście.

Zawsze była "dodatkowa opłata".

A to za prędkość, a to za stan techniczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też skorzystałem, byłem w środku tygodnia bo w sobote nie mogę, gościu miał wolniejszą chwile to mi ustawił lampki. Oby wicej było takich akcji. Gdyby wszyscy z tego korzystali jazda w nocy bylaby przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności