Skocz do zawartości
ernest_1978

Instalacja gazowa stag do b5 fl 2.0 115KM AZM

Rekomendowane odpowiedzi

warsztat też tuż obok Lublina

 

jakieś namiary jesli nie tajemnica?

 

Wybrałem ten warsztat bo miałem do czynienia skopaną instalacją w aucie ojca . Kierowałem się tym że są polecani na forum zarówno vw-passat i lpg forum . Dla mnie osobiście to wolę 2-3 stówki dopłacić i mieć spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad założył u Stopy gaz do zafiry: stag 200 go fast ,wtryski stag W01 na listwie mniejsza butla. Fakt jest kikaset złotych taniej ,ale czy warto zakładać po taniości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Nie jeździ mu ta zafira? Ma jakieś problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zrobił dopiero 5tys km. Nie przesadzajmy he he. Prawie najtańsza opcja wtryski i sterownik a sam montaż poprawny. Nie słyszałem aby coś narzekał.

Edytowane przez ernest_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy gazowaniu nie ma cudów.

Słabe, tanie elementy zwłaszcza wtryskiwacze i reduktor pokażą swoje ciemne oblicze. To jest tylko kwestia czasu.

Patrząc z perspektywy czasu tania instalacja okazuje się bardzo droga. Ten temat przerabiało już wielu którzy cieszyli się że założyli bardo tanią instalacje.

 

Ja jako osoba zajmująca sie naprawą gazu to nawet jestem z taiego podejścia zadowolony. Mam co robic i z czego żyć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sąsiad założył u Stopy gaz do zafiry: stag 200 go fast ,wtryski stag W01 na listwie mniejsza butla. Fakt jest kikaset złotych taniej ,ale czy warto zakładać po taniości?

 

ja u niego gazując kilka aut zawsze mówiłem co chce np. w VR5 miałem "czerwony" AC R01, Hanki oraz stag 300-ISA2 i jeździło idealnie

teraz mam Go-Fast reduktor KME Gold, wtryski pojedyncze Hana i też lata aż miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj możecie poczytać jakie są skutki jak amatorzy próbują brać się za naprawa instalacji gazowej.

 

http://lpgmasters.pl/uszkodzony-elektrozawor-lpg/

 

 

W drugim artykule opisany jest autentyczny przypadek co się dostaje jak po taniości robi się montaż instalacji lpg.

 

http://lpgmasters.pl/dobor-wlasciwych-wezy-lpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stag 200 go fast to sterownik lpg z segmentu ekonomicznego.

Podobnie wtryskiwacze AC W01 też należą do jednych z tańszych na rynku.

Jednak o dziwo wtryskiwacze AC W 01 maja zadziwiająco dobre parametry jak na swoją cenę.

 

Robiłem ostatnio wymianę , wtryskiwacz AC W01 zamiast wtrysków Valtek.

Różnica po wymianie była kolosalna , na korzyść wtrysków AC W01!!!

Cała operacja robiona była przez serwis lpg warszawa.

 

A wyglądało to wszystko tak http://lpgmasters.pl/wtryskiwacze-valtek-czerwone-cz-2/

 

Wymiana wtryskiwaczy Valtek na wtryskiwacze AC W01 to skok jakościowy o dwa poziomy.

Po pojawieniu sie na rynku wtryskiwaczy AC W01 moim zdaniem nie ma sensu więcej montować wtryski lpg Valtek.

 

Oczywiście konieczna jest regulacja gazu w samochodzie jak zrobiona jest wymiana wtryskiwaczy lpg.

Najlepiej najpierw regulacja gazu na warsztacie a potem regulacja instalacji lpg na drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności