Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Koledzy, ja z kolei chciałbym do B6 kombi włożyć fotele z B7kombi. W przednich fotelach mam grzanie. Czy jeśli zakupię fotele z el. regulacją i grzaniem, to wtyczki od airbag i grzania będą pasowały ? No i oczywiście czy same fotele plug in play ?

 

Peter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same fotele są P&P. Nawet z sedana. Ale czy piny w kostkach będą pasować, nie wiem. Zawsze możesz pozamieniać miejscami piny i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od airbaga raczej będa inne , nawet w samym b6 były rózne rodzaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba kostki zamówić odpowiednie w vw i następnie odpowiednio Piny poprzekładać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od airbaga są chyba od lat takie same żółte. U mnie airbagi były P&P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od airbaga są chyba od lat takie same żółte. U mnie airbagi były P&P.

 

Od których lat, może byś sprawdził zanim napiszesz?, u mnie nie pasowały, musiałem zrobić przejściówkę.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Czyli trzeba kostki zamówić odpowiednie w vw i następnie odpowiednio Piny poprzekładać ?

 

Pierwsze fotele b6 miały dwa moduły podgrzewania siedzeń, nowsze jeden. Być może trzeba będzie poprzekładać piny. Ja wogóle nie miałem podgrzewanych taboretów więc robiłem całą instalację, więc tu ci nie pomogę. Natomiast kostka airbag w twoim na 100% do podmiany, albo zrobienia przejściówki tak jak ja zrobiłem.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wymieniłem fotele u siebie w passacie b7 kombi na passata cc(5 miejscowy) na elektryczne + wentylowanie i grzanie. Mam problem z airbag maja inne wtyczki ma ktoś może rozpiskę wtyczek 4H0872773 (passat b7) oraz 8J0972576 (passat cc) oraz jakie oznacznia maja gniazda do tych wtyczek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie wymieniłem fotele u siebie w passacie b7 kombi na passata cc(5 miejscowy) na elektryczne + wentylowanie i grzanie. Mam problem z airbag maja inne wtyczki ma ktoś może rozpiskę wtyczek 4H0872773 (passat b7) oraz 8J0972576 (passat cc) oraz jakie oznacznia maja gniazda do tych wtyczek ?

 

Ja natomiast do swojego b6 combi planuje włożyć też z cc 5 miejsc fotele wiem że pasują wtyczki do przerobienia , a jak z boczkami słupków od air bag , pasowały ci nie ma nigdzie dziury czy odstających fragmentów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem same fotele bez boczków, już nie miał boczkow kompletnych a ze fotele udało sie tanio załatwić to nie narzekałem. Co jeszcze będzie trzeba sie zaopatrzyć w gniazdo spinkę tylnej kanapy bo w kombi inne mocowanie jest na 4 śruby a w cc jest na gniazdo miejsce jest ale takiego plastikowego gniazda nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja koledzy trochę mam inny temat związany z fotelami - mam w B7 zwykłe z podgrzewaniem i regulacją (kierowca), jak wiecie są miękkie.

Dziś rozmawiałem z tapicerem i za 100 zł od fotela proponuje nakleić dodatkowy filc i dzięki temu fotele będą twardsze - inaczej materiału nie wystarczy. Co o tym myślicie - za tą kasę można zaryzykować. Zapomniałem jedynie zapytać co będzie z podgrzewaniem foteli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moze sie ktoś orientuje w takiej kwestii.

Mam możliwośc kupna foteli od CC z 2010 roku ale bez stelaży. Czy to da się przełożyć na stelarze z B7 i będzie pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zamierzam zmienić ze szmaciaków na skórkę proszę mi powiedzieć jak wygląda podłączenie pod podgrzewanie foteli ? oprócz wymiany klimatronika coś jeszcze trzeba zmienić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy orientuje się ktoś czy fotele (foto poniżej) maja dłuższe siedziska oraz inny kąt pochylenia siedziska od foteli standardowych? Czy występowały w B7 fotele z regulacją kata nachylenia siedziska?

image.png.8502ccb39edacf5168b640fdc1b57947.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na pewno z B6? Poniżej znalazłem (zdjęcie nr 2) w necie z wersji highlife z B7, ja mam u siebie zwykle materiałowe zdjęcie nr 1. Dla mnie siedzisko jest za krótkie i brakuje mi regulacji kąta siedziska. Dlatego pytam czy te z highlife różnią się pod tym względem.

 

image.thumb.png.b9b4fa8787435f186858e657e9c83512.png

image.png

Edytowane przez Gr@rM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czarne sa z B7 można to zobaczyć po zagłówkach, w B6 sa inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gr@rM! napisał:

brakuje mi regulacji kąta siedziska

Mam pełną elektrykę foteli w b6 ale nie kojarzę takiego cuda... Siedzisko, cały fotel jeździ przód tył, góra dół i jest regulacja oparcia i w oparciu na dole ale siedzisko.... 

3 minuty temu, Wolfe napisał:

Te czarne sa z B7

Obstawiał bym że z cc ale czy się czymś różnią nie mam pojęcia.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No literówka :)

24 sekunda, taki system jest od wielu lat w BMW, myślałem może, że w B7 już go zastosowali, ale z waszych postów wynika że nie, a szkoda. A jak jest z długością siedziska? Nie wiecie?

Edytowane przez Gr@rM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy różnią się długością standard od highliNe? Nie każdy ma 196 cm wzrostu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dreyfus napisał:

Obstawiał bym że z cc ale czy się czymś różnią nie mam pojęcia.... 

To są z B7, w CC pięcio-miejscowe miały inne siedzisko na tylnej kanapie.

 

@ANDRIUBIKER ładne masz fotele z wersji Exclusive ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gr@rM! napisał:

Czy różnią się długością standard od highliNe? 

Widzisz jego fotele siedzisko jest zakończone na równo, ja mam jak na zdjęciu z 2 strony jest taki jakby wypust w środku fotela, jak to na cm wychodzi nie mam pojęcia... 

 

3 godziny temu, Wolfe napisał:

To są z B7

Jak najbardziej możesz mieć rację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności