Skocz do zawartości
ochab

Aktualizacja Software w Discover PRO??? Android Auto??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy próbował ktoś zaktualizować oprogramowanie w DP ?

Mam samochód z grudnia 2014r. i nie posiadam opcji Android Auto jak w późniejszych ;(

Gdzieś na forum Golfa7 znalazłem,że chłopaki wykonywali taki update, lecz ten patent nie zadziałał u mnie.

W Autospecial w KRK oczywiście nie wiedzą jak to zrobić :debil

 

Liknk do forum Golfa :

http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=12035

Edytowane przez ochab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wymieniać Head Unit z tego co się orientuję i potem zakodować nowy sprzęt. Też mam taki dylemat, ale w końcu się nie szarpnąłem na to i używam MirrorLink w czasie jazdy z Google Maps Yanosik itp, zerknij na temat "Mirrorlink w czasie jazdy"

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj nie wszystkie urzadzenia mają opcje aktywacji android auto lub mirror link, ale jeśli masz discovery pro to możesz aktywowac kodem kupisz go w aso. Pod nr vin zamawia sie cos takiego

 

TYLKO OGANIĘTYM A NIE U BANDY DE... głópków którzy potrafią robić tylko przeglądy.

ale jak wyżej nie musi być to możliwe, lecz może ;)

Edytowane przez rodzyn889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ale jeśli masz discovery pro to możesz aktywowac kodem kupisz go w aso. Pod nr vin zamawia sie cos takiego

 

TYLKO OGANIĘTYM A NIE U BANDY DE... głópków którzy potrafią robić tylko przeglądy.

ale jak wyżej nie musi być to możliwe, lecz może ;)

 

 

cos chyba mylisz, aktywacja kodem możliwa tylko dla MIB II po 22 tygodniu 2015. wcześniej jedynie MirrorLink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym też myślałem, po nr vin w etce widać wszystkie kody aktywacyjne w zakłądce 'produkt jako oprogramowanie'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie mogę zakładać nowych tematów więc piszę tutaj, za co ewentualnie przepraszam. Mam następujący problem:

Posiadam nawigację model Discovery Pro i po wejściu do ustawień ekranu włączyłem opcję wyłączania ekranu po 10 sekundach. Opcja działa, czyli pozostaje zapisane ustawienie do momentu wyłączenia silnika i opuszczenia pojazdu. Gdy następnego dnia wsiadam do auta i uruchamiam silnik to tych ustawień już nie ma. W czym tkwi problem? Jak zapamiętać te ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki soft, u mnie jest tak samo, producent nie przewiduje używania radia czy nawigacji bez ekranu cały czas, uważa to za sytuację wyjątkową i dlatego wraca ustawienie domyślne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Muzyka zgrana na kartę pamięci (Sandisk 16 GB, klass 4) karta pamięci sformatowana na NTFS. Muzyka w formacie Mp3 i FLAC. Nadmienię, że 1 utwór w formacie FLAC waży prawie 10 razy więcej niż w formacie Mp3.

Discovery Pro widzi tylko te Mp3, nie widzi natomiast plików FLAC, według specyfikacji zaciągniętej z Internetu powinien odtwarzać też FLAC, ale niestety ich nawet Discovery Pro nie widzi w katalogu. Wina kodeków?

Potrzebna jakaś aktualizacja kodeków? Pytam bo od kupna auta w 2015 roku nigdy nie robiłem żadnej aktualizacji Discovery Pro.

Edytowane przez jopstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja mam auto z 2016 , ale odtwarza FLACki bez problemu. Ważą więcej...to oczywiste....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą specjalnie sprawdzić w ASO, czy z moimi utworami w formacie FLAC jest coś nie tak (nieodpowiednie kodowanie), czy problem z możliwością odtwarzania wynika z braku kodeków w moim Discovery PRO. No i w nowszych autach odtwarza a w moim nie.

Umówiłem się na sprawdzenie tego i ewentualnie aktualizacja softu (kolejka tydzień czasu).

Edytowane przez jopstons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy istnieje możliwość jednoczesnego korzystania z mirrorlink(galaxy Samsung) i iPhone w trybie zestawu głośnomówiącego ? Np robię mirroring GoogleMaps z samsungu i prowadzę rozmowę przez iPhone przez głośnik i mikrofon. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Na pewno nie ma takiej opcji przy korzystaniu z CarPlay i Android Auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności