Skocz do zawartości
lysy78_03

największe bagno.

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

drodzy forumowicze.

otóż czas jakiś temu miałem małą (choć drogą) przygodę.

zanim napisze jaką KUMULACJĘ trafiłem, proszę Was o puszczenie wodzów fantazji i wymyślenie najbardziej pochrzanionej sytuacji na drodze.

Żeby nikt z Was za bardzo nie odleciał, wprowadzę parę ograniczeń.

-nikt nie zginął

-nikt poważnie nie ucierpiał.

Żeby nie było za nudno, to pozwolę sobie trochę pomóc. Otóż cała sytuacja przerasta najlepszego scenarzystę brazylijskich seriali.

wiecie- ciocia Henia, leżąc w śpiączce urodziła córkę, która postanawia po 26 latach odnaleźć rodziców itd itp...

 

Do dzieła forumowicze.

 

 

ps. nagród nie przewiduję, może być happy end.

ps2. swoją, całkowicie realną kumulację postaram się opisać kiedy postępowanie się zakończy- będzie ciekawie.

czy będzie happy end? nie wiem. jestem na początku drogi. wyboistej drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaalllllllllllllleeeeeeeeeeeeeee o co chodziiiiiiiiiiiiii???????????????????

albo jak to ktoś ładnie napisał "co ma piernik do wiatraka?"

od puszczania wodzy fantazji są inne fora.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od puszczania wodzy fantazji są inne fora.................

to jest off top. więc sie nadaje.

 

albo jak to ktoś ładnie napisał "co ma piernik do wiatraka?"

piernik ma to do wiatraka , ze z mąki. wystarczy?

chodzi o to, czy ktoś jest w stanie wymyślić lepszy bajzel niż ten, który wymyśliło życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, czy ktoś jest w stanie wymyślić lepszy bajzel niż ten, który wymyśliło życie.

 

a konkretnie to o jaki bajzel chodzi? mamy się bawić we wróża Macieja? pisz albo konkretnie albo to się nadaje do śmietnika...

bezpłciowa dyskusja w stylu co było gdyby.... off top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mamy się bawić we wróża Macieja?

nikt Tobie nie każe zgadywać co mi się stało.

 

off top

masz jakiś problem, bo przeglądasz właśnie off top.

 

 

chodzi tylko o dowód, że życie pisze najbardziej porąbane scenariusze.

może pozytywny przykład.

mój ojciec miał wypadek. pijany koleś wymusił pierwszeństwo. sam sprawcy dostał strzał w bok i się przewrócił. zanim koła tego pojazdu zatrzymały się, na miejscu zdarzenia była już karetka i straż pożarna. policja niestety spóźniła się, bo koło stanęło. reasumując po 30 sekundach od zdarzenia, na miejscu były już wszystkie służby.

 

chodzi mi o przykład w drugą stronę.

moja akcja rozegrała się na tym samym rondzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

tzn. miałeś stłuczkę na rondzie, której okoliczności były tak niesamowite, ze aż trudno sobie wyobrazić coś równie absurdalnego ?

Miałeś czołowe zderzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rondzie czołowe zderzenie? Dobre. Chociaż nasze drogi nie są w stanie mnie już niczym zaskoczyć, a ostatnio w modzie jest jazda pod prąd na autostradzie. Jestem sobie nawet w stanie wyobrazić lądowanie w tunelu helikoptera na dachu karetki pogotowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzn. miałeś stłuczkę na rondzie, której okoliczności były tak niesamowite, ze aż trudno sobie wyobrazić coś równie absurdalnego ?

tak, dokładnie.

 

 

nawet 'motocyklista' pasuje do układanki. ;)

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do płci pięknej, ale czasem pytania różowych pasków powalają... I co odpowiedziałeś pani sierżant?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na rondzie czołowe zderzenie? Dobre.

A mnie by to nawet ni zdziwiło, gdyż kilka lat temu jadąc busem przez rondo w Gliwicach (rondo im. gen Andersa) nagle zobaczyłem na przeciw siebie peugeota 206 jadącego pod prąd przez rondo i uśmiechnięto-zdziwoną panią, że jak to ktoś na mnie trąbi, o co chodzi? Na szczęście pani zjechała z owego ronda szczęśliwie. Po prostu babka na wjeździe poszła bezpośrednio w lewo. Także wszystko jest możliwe moi drodzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności