Skocz do zawartości
mgrucha

Passat B5 FL 96KW AVF przeładowuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

 

 

Auto do 2 tys. obrotów jest niemrawe, jak załączy się turbina to jest moc! Przy robieniu logów dynamicznych przy blisko 4tys. obr/min Passat wpadł w tryb awaryjny i wyłączył turbinę.

 

Możecie zerknąć na logi i ocenić gdzie szukać przyczyn?

 

http://vaglog.pl/log_268589.html

 

Sztangielka od gruszki rusza się przy testach (nie pamiętam na którym kanale to sprawdzałem w nastawach podstawowych), ale nie tak mocno jak wpompowuję powietrze do wężyka dużą strzykawką. Zmienna geometria do czyszczenia?

 

Proszę o analizę logów i pomoc.

Pozdrawiam

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak wykonałeś ten log przyśpieszałeś na 3 lub 4 biegu od 1500 obr do 4400? Pytam bo przebieg pracy silnika nie wskazuje na to. Jednym słowem log do poprawy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem log od początku jak ruszałem, dlatego jest ucięty, ten moment który wkleiłem jest od 3 biegu 1500 obr i gaz do dechy, nie doszedłem do 4400 bo przy około 4000 obr komputer wpadł w tryb awaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób jeszcze raz loga, nie widać żebys przyśpieszał jednostajnie. Od 1800 obrotów turbo przeładowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię jeszcze raz, podpowiedzcie, które kanały najlepiej, i czy każdy z osobna czy jakieś razem?

Polska! Byliśmy zajebiści, zabrakło szczęścia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba to widać. Turbo ładuje takie przeładowanie, że jak nic z tym szybko nie zrobisz to odleci. Stawiam w ciemno ze geometria się zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki dartroom, tak myślałem, że to geometria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności