Skocz do zawartości
Lukasz vw-2.0

Kontrolka poduszki powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś zdejmowałem schowek od pasażera i go odłączyłem od poduszki i podświetlenia,by dojść do silnika od klimy,po ponownym podłączeniu kabelków i włożenie schowka na miejsce,na zegarze świeci mi sie cały czas kontrolka ok poduszki,wiecie jak można ten błąd usunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz podłączyć pod VAG-a, bo inaczej nie da się tego usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd poduszki można usunąć z pozycji telefonu i darmowej aplikacji. Musisz nabyć jedynie moduł I-CAR do gniazda OBDII. U mnie działa. Aplikacja VAG erase DTCALL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś namiary na ten moduł I-CAR do gniazda OBDII i VAG erase DTCALL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro/google play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna wożę w schowku ELMa..... Będąc w trasie zawsze można sprawdzić fonem jak coś wyskoczy, odpukać w moim aucie się jeszcze nie przydał. Szkoda że nie da się tak w każdy sterownik wejść jak w silnik. Ale jak wyskoczy abs czy inny sterownik to zawsze mogę w domu sprawdzić vcdsem po powrocie z trasy. Nie muszę już taszczyć kompa wszędzie gdzie jadę. Ogólnie to już kilkunastokrotnie się zwrócił, w różnych markach kasował błędy silnika lub podglądał parametry. Programów jest sporo w sklepie play a i opisów na necie czy YouTube też. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ponad rok takiego białego bez guziczków włącz/wyłącz itp. Jak potrzebuje to podłączam a jak nie to wyciągam. Nie pamiętam czy z tej aukcji brałem... ale jak pisałem... zwrócił się naście lub dziesiąt razy. http://allegro.pl/interfejs-elm-327-bluetooth-mini-bt-obd2-2015-new-i5748873470.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności