Skocz do zawartości
szylton

MirrorLink w B8 - użyteczny w czasie jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

w wersji na odpowiedni procesor

 

Jeśli się ściągnie apkę na nieodpowiednią architekturę, to ona się po prostu WCALE nie zainstaluje.

 

Android Auto powinien śmigać na wszystkich telefonach z Android przynajmniej 6.0, a już na pewno 7.0.

 

Na moim archaicznym S4 z androidem 5.0.1 śmiga bez najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki jest status w Passacie, ale w Tiguanie problem z rozpoznawanie znaków drogowych na terenie Polski rozwiązano w ostatnim tygodniu kwietnia. Pojawił się wtedy nowy poprawiony soft do nawigacji DM. Trzeba oczywiście zgłosić się do ASO na aktualizację.

 

Mi w pasku robili aktualizację w połowie maja :(

No i tak zrobili, że nie mam funkcji rozpoznawania znaków, pojawia się tylko info że system rozpoznawania znaków jest niedostępny :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co do aktualizacji softu przez serwis i braku czytania znaków, otrzymałem pismo z serwisu z informacją, że podczas aktualizacji app connect powinny być wykonane dodatkowe czynności (nie napisali jaki) i podczas najbliższej wizyty błąd zostanie naprawiony.

 

2. Co do głównego tematu, w końcu uruchomiłem app connect. Do samochodu podłączam Samsung Galaxy S7, oryginalnym kablem Samsunga. W aucie mam najnowszy soft do radia. ML działa aż miło i na postoju i w czasie jazdy. Jak wcześniej pisałem, odblokował mi to jeden koleś za 100 pln.

Działa Youtube, Google Maps, Facebook odtwarzanie filmów i zdjęć z telefonu i wiele, wiele innych. IMG_20170628_080548.jpg

IMG_20170628_074948.jpg

IMG_20170628_090553.jpg

Edytowane przez JLuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie czy jest możliwość użycia mirror link aby podłączyć iOS'a czy to działa tylko na andku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ios jest apka Car play

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , z uwagi na to że uszkodził mi się sony z5 szukam kompatybilnego z mirrorlinkiem nowego fona. Zależy mi na widoku 1:1 , na sony to dobrze działało oprócz małego klatkowania. Czy samsung A5 2017 będzie działał 1:1? Mam już zainstalowany moduł odblokowujący w czasie jazdy. Jeżeli ktoś testował samsunga s7,s8,A5w widoku 1:1 dajcie znać, teraz bez youtuba troche słabo się jeździ. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a rozwiązał ktoś ten "problem":

Po podłączeniu S7 przez usb i włączeniu MR przy przejeżdżaniu obok fotoradarów itd dźwięk przechodzi mi automatycznie na MR czyli potem muszę wejść w radio - ustawienia - MR i przechodzić całość ze strzałkami.

Jest to najbardziej uporczywe przy "nieumundurowanych" - nie chce wyłączać powiadomień ale jazda po trasie jest męcząca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zna przyczynę mojego problemu?

Mam Passata z 2014 (rocznik modelowy 2015), jest MirrorLink i CarNet, ale jak podłączam do portu USB (w podłokietniku) iPhone'a 7 (który ma CarPlay) to po wykryciu go DP próbuje się połączyć, ale po kilku minutach daje komunikat "połączenie przerwane" a czasem "nie można nawiązać połączenia przez port USB). Wszystko co trzeba w iPhon'ie mam włączone, Siri itd. Kabel lighting oryginalny jak by co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kabel jest uszkodzony i przerywa, próbowałeś z innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel jest jak nówka, z komputerem działa bezproblemowo, ale spróbuję inny chociaż nie podejrzewam, że to kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MY2015 ma tylko MirrorLink, nie obsługuje AppConnect (Android Auto ani Aple Car Play) - nie uruchomisz tego. Dopiero od MY2016 to weszło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic się nie da z tym zrobić? Może jakiś update DP w serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tutaj świeżakiem więc z góry przepraszam jeśli umieściłem swoją złotą myśl/pytanie nie w tym miejscu. Czy jest możliwość za pomocą jakiejś aplikacji czy też samej nawigacji mieć informację o zbliżeniu do miejsca w którym jest fotoradar? Z góry mówię, że nie pytam o yanosika. Wcześniej miałem auto mapę w swojej Madzi6 i ta informacja często ratowała mi "życie" a przynajmniej moment w którym można się zamyślić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem tutaj świeżakiem więc z góry przepraszam jeśli umieściłem swoją złotą myśl/pytanie nie w tym miejscu. Czy jest możliwość za pomocą jakiejś aplikacji czy też samej nawigacji mieć informację o zbliżeniu do miejsca w którym jest fotoradar? Z góry mówię, że nie pytam o yanosika. Wcześniej miałem auto mapę w swojej Madzi6 i ta informacja często ratowała mi "życie" a przynajmniej moment w którym można się zamyślić. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Android Auto + Waze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Co do aktualizacji softu przez serwis i braku czytania znaków, otrzymałem pismo z serwisu z informacją, że podczas aktualizacji app connect powinny być wykonane dodatkowe czynności (nie napisali jaki) i podczas najbliższej wizyty błąd zostanie naprawiony.

 

2. Co do głównego tematu, w końcu uruchomiłem app connect. Do samochodu podłączam Samsung Galaxy S7, oryginalnym kablem Samsunga. W aucie mam najnowszy soft do radia. ML działa aż miło i na postoju i w czasie jazdy. Jak wcześniej pisałem, odblokował mi to jeden koleś za 100 pln.

Działa Youtube, Google Maps, Facebook odtwarzanie filmów i zdjęć z telefonu i wiele, wiele innych. [ATTACH=CONFIG]153890[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153891[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]153892[/ATTACH]

 

 

Hey ja mam galaxy s7 edge i mi mirrorlink działa .. ale tylko z aplikacją car mode , 1:1 wogóle nie mogę włączyć ? Masz może na to jakiś sprawdzony system ?Aby działało 1:1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo z s7 Edge a dedykowaną apka jest seat appdrive i 1:1 Nie idzie.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pytał o iOS. Sprawa nie jest tak prosta jak w przypadku Androida, ale da się to fajnie zrobić. Ja odblokowałem możliwość uruchamiania każdej aplikacji jaką mam na iPhone. YouTube, Vevo, Netflix i inne działają zarówno na postoju jak i w trakcie jazdy. Bez ingerowania w kodowanie samochodu. Zrobiłem to bardziej dla nawigacji oraz sterowania muzyki.

CCB306B9-2646-434E-81E7-58C353B10038.jpg

B897B7C5-22D6-453D-9F9D-E404B9BFF81A.jpg

D2A1AA79-AE0C-4F0A-B929-2369B624D50A.jpg

AFCA4B75-B492-4CB5-99CD-0B3B5CA4DB36.jpg

22077972-1ADF-4963-B7E1-4E77224801AC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odblokowałem możliwość uruchamiania każdej aplikacji

 

Super. Brawo. Pytanie tylko jak? Czy możesz się podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super. Brawo. Pytanie tylko jak? Czy możesz się podzielić?

Jasne. Jak już pisałem temat nie jest prosty, ale zależało mi na iOS by mieć pełne wsparcie synchronizacji.

Aby to zadziałało potrzebny jest iPhone z systemem iOS 9 lub max iOS 10.2 by można było na nim zrobić Jailbreak.

Jeśli ktoś ma iPhone z tym systemem to super. Ja niestety nie miałem, więc musiałem kupić używanego iPhone 5S z systemem 9.3.1

Zrobilem jailbreak i zainstalowałem dodatek NGX Play, to on sprawia że można uruchomić każdą aplikację na CarPlay.

Następnie pojechałem do T-Mobile na wymianę karty SIM na tandem (2 karty z jednym numerem). Jedna trafiła do mojego iPhone 6S a druga do kupionego 5S pod CarPlay. Dzięki dodatkowi Activator zautomatyzowałem system aktywacji karty. Gdy wsiadam do samochodu aktywuje się karta sim w iPhone 5S, by móc rozmawiać w samochodzie. Gdy z samochodu wysiadam, w tym iPhone włącza się automatycznie tryb samolotowy dzięki czemu aktywuje sie karta sim w moim codziennym iPhone 6S. Dzięki temu mam osobny telefon, który służy tylko do systemu nawigacji, muzyki i rozmów w samochodzie. Swojego iPhone 6S nie muszę nawet z kieszeni wyciągać. Całość uruchamia się automatycznie pod wejściu i wyjściu z samochodu :)

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra. Dzięki. Protestuje na telefonie żonki.

Muszę jeszcze to ogarnąć na moim Android-zie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności