Skocz do zawartości
mrw

Aktualizacja map - Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

KARTA MUSI BYĆ BEZPINOWA

 

Może w Orange - nie wiem, nie miałem. Ja w kartach, które kupuję na przykład za granicą by mieć ichni internet wyłączam sam: wkładam do telefonu -> ustawienia -> coś tam z bezpieczeństwem -> usuń pin. Potem wkładam tę kartę do przenośnego routera i z głowy. Tak samo zrobiłem z kartą t-mobile, którą włożyłem do routera w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w Orange - nie wiem, nie miałem. Ja w kartach, które kupuję na przykład za granicą by mieć ichni internet wyłączam sam: wkładam do telefonu -> ustawienia -> coś tam z bezpieczeństwem -> usuń pin. Potem wkładam tę kartę do przenośnego routera i z głowy. Tak samo zrobiłem z kartą t-mobile, którą włożyłem do routera w samochodzie.

 

No a w Orange się nie da wyłączyć... trzeba wymienić kartę.

 

Działa OK. pytanie --- jak i czy można zmienić kanał informacyjny a Car-necie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w orange w dwoch kartach wylaczylem pin bez problemu, jedna karta sprzed dwoch lat, druda ma z pol roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak i czy można zmienić kanał informacyjny a Car-necie ?

 

trzeba dodać przez portal internetowy i potem się pokaże w aucie do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tą A1 -ką to faktycznie dziwnie wygląda. Pokazała się na mapach już na jesieni 2015, ale navi kierowała przez centrum Łodzi. W zeszłym roku to było zrozumiałe, ale teraz gdy A1 Styków-Tuszyn jest przejezdna od 1 lipca 2016 aktualizacja map na 2017 powinna już to uwzględnić.

Dlatego zgłaszajcie swoje uliczki osiedlowe, nowe drogi np. jednokierunkowe lub inne na:

 

Mam aktualizację na 2017 i nadal lipa, prowadzi przez łódź nawet jak już się znajduje na tej obwodnicy. Kiedy to w końcu zrobią jak się należy ? w 2022 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam aktualizację na 2017 i nadal lipa, prowadzi przez łódź nawet jak już się znajduje na tej obwodnicy. Kiedy to w końcu zrobią jak się należy ? w 2022 ?

@kubek - zobaczymy teraz jak pojawiają się aktualizacje w czerwcu. Tak samo było z S8 - nawi kierowała n starą "8".

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film ktory przedstawia różnice ekranu w nowych navi 8 cali VS 9.2

Edytowane przez Slabb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nasuwa się pytanie strategiczne. Czy będzie szansa w przyszłości zakodować poprawnie to cudo w obecnych B8... :umm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziska , nie chce mi się wertować całego wątku i wybaczcie moją prośbę ! :) podajcie namiary jak i gdzie zaktualizować mapy do DP. bardzo Was proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Mam DP w Passacie i nowym Tiguanie oraz komórkę Galaxy S6 i do tej pory miałem problemik taki, że DP nie wyświetlał smsów (tylko kwadracik z x), przeczytałem gdzieś, że tak się dzieje jak liczba smsów w pamięci telefonu przekracza 1000. U mnie tak rzeczywiście jest. Od 2 dni sytuacja się zmieniła, stało się to po aktualizacji telefonu do Androida 7 Nougat. A więc przyczyna leżała po stronie telefonu a nie auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem osobnego wątku o DP, a mam problem. Wprawdzie w nowym Tiguanie, ale może ktoś mi poradzi. Otóz w pewnym momencie albo samo się zablokowało, albo ja jakoś sam wpisywanie nazwy miasta w adresie. Nazwę kraju, ulicy (jak np. widzi miasto wybrane z pamięci celów) mogę wpisać a jak wchodzę w miasto to szarzeje przycisk "ok" do akceptacji nazwy miasta, jak wpisuję litery to DP nie sugeruje mi nazwy miasta ani nie mogę zmazać wpisanych liter. Miałem auto wyłączone ok. pół godziny, myślałem że system się zrestaruje, ale niestety problem nie zniknął. Może ktoś coś poradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny miałeś odłączony akumulator ? Czy wyłączony zapłon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem auto wyłączone ok. pół godziny

 

Wyłącz samo DP, ale przytrzymując przycisk wyłączania przez kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest ok. Postał z wyłączonym zapłonem godzinę i wszystko działa. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Discover Media jeszcze nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem... wszystko śmiga 2017/2018

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności