Skocz do zawartości
janekg16

karta klienta - intercars

Rekomendowane odpowiedzi

widzałem na innych forach, audi bmw, fiat że klubowicze dostali kartę klienta zniżkową na 20, 39% na części w intercars, pewnie i u nas było by to przeszło , tylko nie wiem jak to załatwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzałem na innych forach, audi bmw, fiat że klubowicze dostali kartę klienta zniżkową na 20, 39% na części w intercars, pewnie i u nas było by to przeszło , tylko nie wiem jak to załatwić

 

Ja mam rabat 40 % na wszystkie części znajomy mi załatwił co tam pracuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rabat 40 % na wszystkie części znajomy mi załatwił co tam pracuje :)

 

Pozazdrościć :) Też bym chciał taką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eż mnie zaciekawił ten temat. Jak ktoś coś wie to rozwińcie wątek.

 

Co tu rozwijać trzeba mieć znajomości i tyle w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie żadna nowina. Wszędzie trzeba mieć znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie ile oni robią narzutu na częściach by móc spokojnie dać wam 40% upustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może utworzyć "nasz: profil typu np. passat i kazdy podaje haslo pasek badz inny nieznay dla inych tak ma albo miala toyota i ma rabat max 50% z całej polski... bo pewnie chodzi o sprzedaz m/c jak dla mechaników którzy zdeklarowali kwote zakupu na m/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ciekawi mnie ile rabatu maja mechanicy w hurtowniach? Czy pracownicy ASO VW mogą mieć rabat na zakup części?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie ile rabatu maja mechanicy w hurtowniach?
Dla przykładu :

Inter-Cars Koło pasowe (mocowane na wale) cena detaliczna 950zł. Kupione(w Inter-Cars) przez mechanika - 600zł.

Edytowane przez tomnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Intercars pracowałem i nie ma tam haseł tylko każdy ma swój nr klienta , ewentualnie nip firmy się podaje . A rabaty zawsze idzie załatwic ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla przykładu :

Inter-Cars Koło pasowe (mocowane na wale) cena detaliczna 950zł. Kupione(w Inter-Cars) przez mechanika - 600zł.

No to ładnie nas kroją:rozpacz mechanicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych czasam tak mechanicy żyją . Dlatego jadą do mechanika pytamy się ile za części a ile za robociznę , bo jak zapytamy ile całość to zrobi taniej montaż ale czesci skoroi po detalu . Temu są warsztaty gdzie za montaż rozrządu płacimy 300 zł a za części 500 a drugi weźmie 150 za montaż a za części 650 . i tak każdy na swoje wychodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z życia, bo pracuję w dużej hurtowni moto. Nie w IC.

Dzwoni sklepikarz ze sklepu motoryzacyjnego i pyta o cenę sprzęgła czy dwumasy... Kolega mówi mu, że po max. zniżkach za 400zł mu sprzeda a w słuchawce słyszy: "No jak dla Pana to już z ceną po bandzie będzie 800zł. To bierze Pan czy nie?"

czyli sklepikarz na czysto już sprzedawał część klientowi o 400zł więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkrycie roku. Jak idziecie do sklepu po jogurt, to też na was przycinają. Kup telewizor w sklepie internetowym, a pójdź do MM albo ME. Sklepy motoryzacyjne to już jest w zasadzie upadający temat. Kilka razy awaryjnie chciałem skorzystać, ale odpuściłem po tym jak próbowali mi wcisnąć Filtrona w cenie Knechta, albo ABE w cenie ATE. Standardowo sprzedający dzieli się tajemniczą wiedzą na temat miejsca produkcji, linii produkcyjnej, opakowań. Standardowo na sklepie sam shit, a wszystko inne "na jutro".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzeje temat Intercars ma swoje plusy i minusy, ten rabat ok 40% nie jest czymś nadzwyczajnym, wychodzi mniejwiecej to samo co znajdziesz gdzieś najtaniej w necie plus minus kilka zł, maks 15, 20zł, i zależy od produktu. Zniżki są uzależnione od wolumenu zakupów tj. Obrót miesięczny warsztatu, umowa biznes partner warsztat, kto jaki robi im obrót, ale tu też bym polemizował, i z tego rabatu żyją niektore warsztaty walą nas równo na naprawach itd. Ja akurat znam osobiście kierownika:-) Intercars jednej z filii, i nie trzeba mieć wcale prowadzonej działalności, żeby mieć naprawdę przyzwoite ceny na produktach, ale wszędzie jest tak że trzeba mieć jakieś wyrobione układy i powoływać się na odpowiednie osoby niestety. IC detalistów nie bierze pod uwagę. Plusy napewno maja dużo rzeczy od ręki albo na rano na drugi dzień, nie ma większych problemów ze zwrotem. Przy dobrych rabatach jak najbardziej godne polecenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności