Skocz do zawartości
robertfx10

Diego LS zrywa połączenie po przejściu na LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Uzyskuje połączenie z sterownikiem KME Diego G3 za pomocą programu Diego LS - 3.0.8.1 i nie zrywa połączenia na benzynie, ale po przejściu na gaz połączenie jest od razu przerywane i czasami wznawiane na kilka sekund i znów przerywane i tak w koło.

Jak załączę klimę i wentylator na max to mimo że pracuje na gazie nic nie zrywa , a jak klimę wyłączę to połączenie jest przerwane.

 

-kabel do połączenia jest usb http://ccy.pl/pl/interfejsy-lpg/standardowy-interfejs-lpg-usb-z-jednym-wybranym-zlaczem-detail

 

-laptop Dell +xp

 

Miał ktoś taki przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ten kabel, ale ja kupilem od ccy interfejs bluetooth do staga, ktory wogole sie nie laczyl, z tego co na forum lpg ludzie pisali to nie bylem odosobnionym przypadkiem. Reklamację innego kolesia uznali, wzieli interfejs, odeslali i nadal nie dzialal jak powinien.

 

Jako ze mnie by wiecej wysylka w dwie strony kosztowala niz to warte to odpuscilem sobie reklamacje i produkty tej firmy.

 

Zamowilem kabel usb zrobiony przez male chinskie raczki (ladnie oznaczony znakami Stag PL) i wszystko dziala bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piasek,

w świetle pl prawa koszty wysyłki w przypadku stwierdzenia wady zakupionego przedmiotu pokrywa sprzedający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zapewne na terenie kraju, a ja w UK mieszkam. Wysylka w jedna strone by mnie kosztowala okolo 30zl, oni by odeslali na polski adres na ktory zamawialem interfejs, i stamtad znow musialby mi brat wyslac za kolejne 30zl do mnie. Jakby mialo dzialac to pewnie bym wydal ta kase, ale jak uslyszalem na forum lpg ze nawet po naprawie interfejs nie dzialal jak powinien, to wolalem wziasc zwykly kabel z chin. Tamten interfejs wezme ze soba jak bede lecial do PL i przy okazji im podrzuce bo firma z moich okolic jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kabel RS232 i już nie przerywa połączenia .

 

Dla potomnych nie kupujcie kabla takiego jak ja miałem na usb PL2303 , jeśli już to usb FTDI z którymi ponoć nie ma problemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności