Skocz do zawartości
mgboczna

Dokąd pojechać na majówkę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję weekend majowy spędzić w Bieszczadach. Może nie piesze górskie wycieczki ale bardziej rowerowo. Możecie coś polecić?

Edytowane przez mgboczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam miejscowość Solina pensjonat Joanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam miejscowość Solina pensjonat Joanna

 

Też tam byłem. Super miejsce. No i blisko do zapory w Solinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat bo termin się zbliża wielkimi krokami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle w Polszy bywa, wszystko zależy od pogody. Znachorzy i i różnej maści wizjonerzy zapowiadają upały na majówkę, a pozostali, że 9-10 stopni i deszcz. Tak więc, jak zwykle będzie loteria :/ Ja ostatnio wpadłem na pomysł, że polecieć do "londonu". Promocja była z Ryanair. Przelot w dwie mańki dla dwóch osób + nocleg jakiś (znaleziony na trivago.pl - 2 doby). Można było się zmieścić w ok 1600 zł. Dodatkowo koszty żarcia, zwiedzania itp. No, ale zawsze to "london" i jakaś alternatywa dla majówki w polszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad Solina tylko zapora fajna, dla kogoś kto nie był polecam. Ale po raz kolejny słabo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś poleca we Wrocławiu? Planujemy na pewno pojsc do ZOO, ogród Japoński, na taras widokowy, cos jeszcze wartego uwagi jest ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tylko 3 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szefol84

Najlepsze zoo w jakim byłem mieści się w Ostravie (Czechy) same miasto to tragedia jednak ZOO na wysokim poziomie wielki parking przed samym zoo jak i bankomat zaraz przed wejściem. Bije każde ZOO w Polsce na łeb. Jestem zdania że nawet ZOO w Londynie nie jest tak super a zwiedzałem wszystkie w PL i te jedno W UK.

Jeżeli zaś chodzi o nasze polskie morze to serdecznie polecam miejscowość Karwia jakieś 10 km od Władysławowa. Jedyny minus to wielkie korki w sezonie letnim w miejscowości Reda jak i w samym Władku. Blisko Gdańsk, Półwysep Helski. Dużo atrakcji do zwiedzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Mam wolne 2 dni i chciałbym gdzieś wyskoczyć z rodziną tylko pomysłów brak. Cały zeszły tydzień byliśmy na Helu. Myślę o Zakopanem ale pogoda nie najlepsza, a tam tylko można pochodzić po Krupówkach ewentualnie po górach. Może ktoś podrzuci ciekawy pomysł gdzie pojechać. Dzieci mają 4 i 5 lat :)

Edytowane przez zarembaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności