Skocz do zawartości
Gość menfisco

Zmiana języka w nawigacji PASSAT 2007 B6 MFD2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość menfisco

Witam,jestem tu nowy.Mój ojciec kupił sobie nowego passata w lipcu 2007 i bardzo się zbulwersował kiedy musi obsługiwać nawigacje w języku niemieckim a tym bardziej wyprowadza go z równowagi głos niemieckiego lektora.

Dowidziałem się na serwisie,że można jakoś zmienić język na pl wraz z polskim lektorem,ale chłopaki a ASO kazali mi poszukać na necie jakiegoś softu.

Szukam i szukam,ale nic nie znalazłem...:-(

 

Czy istnieje wogóle taka możliwość,aby zmienić język i lektora na pl?

Jeżeli tak,to gdzie poszukać i jak to technicznie zrobić?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek9962

Witam mam pytanie mam normalne radyjko bez sterowania z kierownicy bez zmieniarki komputer pokładowy MFA i myślę nad zmiana na gps'a tylko co lepsze nie sztuką go kupić ale czy będzie mi to działało w aucie tak jak powinno ? czy trzeba coś w elektronice kombinować czy nie? i jak by to było możliwe to prosił bym po podanie mi konkretnych modeli takiego sprzętu. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem tu nowy.Mój ojciec kupił sobie nowego passata w lipcu 2007 i bardzo się zbulwersował kiedy musi obsługiwać nawigacje w języku niemieckim a tym bardziej wyprowadza go z równowagi głos niemieckiego lektora.

Dowidziałem się na serwisie,że można jakoś zmienić język na pl wraz z polskim lektorem,ale chłopaki a ASO kazali mi poszukać na necie jakiegoś softu.

Szukam i szukam,ale nic nie znalazłem...:-(

 

Czy istnieje wogóle taka możliwość,aby zmienić język i lektora na pl?

Jeżeli tak,to gdzie poszukać i jak to technicznie zrobić?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!!!

Czy istnieje wogóle taka możliwość,aby zmienić język i lektora na pl?

Jeżeli tak,to gdzie poszukać i jak to technicznie zrobić?

Daj zapytanie - polski lektor polskie menu mfd2 dvd - na allegro

do tego dostaniesz najnowszą mapę V6 tylko cenka spora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

niema problemu ze zmianą na polsie menu i lektora odezwij sie na pw to sie dogadamy albo 691-967-259

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam kogos kto pomoze mi zmienic jezyk w komputerze i nawi . wersja z niemiec rok.prod.2006 nawi z jednym guzikiem na srodku . Mieszkam w szczecinie a tu jakas posucha panuje w tej dziedzinie . Prosze o pomoc jestem tu nowy i jakos dziwnie na zadawane pytania nikt niechce mi pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt niechce mi pomoc

pozdrawiam

 

Nie jest tak źle zazwyczaj ktoś się odzywa napisz konkretnie jaką navi masz a zmienimy język i lektora na pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś sprawdzone spolszczenie na mfd2 dvd wersje b jeśli tak to proszę o linka i z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i proszę o pomoc. Właśnie kupiłem passata z 2007 r model 2008. Mam w nim kolorową nawigację z srebrnymi pokrętłami. Znalazłem jakieś kody ale nie wiem co oznaczają.

W załączniku zdjęcie.

Czy ktoś może mi pomóc w znalezieniu spolszczenia do tej nawigacji.

Serdecznie dziękuje.

P1010021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne;)

 

Na moim serwerku zamieszczam plik do ściągnięcia. nagrywasz na płyte i wrzucasz do nawigacji. i akceptujesz;) wgrywa się około 30 min. U mnie działa;)

 

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki Kamilek1307. Miałem trochę stresu z instalacją ale się udało. Jesteś wielki. Może masz jeszcze do tego polską płytę z mapą, która gada po polsku. Niemcy robią super auta ale mają paskudny język.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze bys tak poszukał? Wątków o MFD2 DVD jest kilka conajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki Kamilek1307. Miałem trochę stresu z instalacją ale się udało. Jesteś wielki. Może masz jeszcze do tego polską płytę z mapą, która gada po polsku. Niemcy robią super auta ale mają paskudny język.

 

Pozdrawiam

 

Na forum nikt nie wrzucił polsko gadającej mapki.. niestety. ale jest w innym poście do ściągnięcia UNLOCK i mapka V7 ale z angielskim lektorem.:) Mapka dużo fajniejsza dokładniejsza polecam bardzo;)

 

Ale jakość ogólnie tego spolszczenia MFD2 to jak dla mnie tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne

 

Na moim serwerku zamieszczam plik do ściągnięcia. nagrywasz na płyte i wrzucasz do nawigacji. i akceptujesz wgrywa się około 30 min. U mnie działa

 

 

LINK

do jakich navi to spolszczenie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do jakich navi to spolszczenie działa

 

mfd2 dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Posiadam Mapki V7 Z Polskim Lektorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko że kolega sprzedaje takie mapki a my tu o tym jak za free to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy razem na forum i powinniśmy się wspierać. Może kiedyś ja pomogę innym i udostępnię moje zasoby. Żyjemy w dziwnym kraju gdzie musimy tak kombinować. Gdybym zarabiał godnie to kupiłbym te mapy w serwisie. :glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilbys ale nie byłoby polskiego lektora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności