Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Versand:

Kein Versand nach Polen

 

w prostym tłumaczeniu

 

Dostawa:

Brak możliwości wysyłki do Polski

 

 

chyba że coś nie kumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzsiaj taki maly modzik za 50zł w rzeczywistości wygląda o wiele wiele lepiej :dobrze

 

lampy2.jpg

lampy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo, fajny masz ten znaczek "BlueMotion Technology" :devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robił ktoś już program w 2,0 tdi 150km?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakieś szczegóły poprosimy.

U kogo robiony , jakie parametry wyjściowe a jakie po chipie

a wykres byłby wisienką na torcie :)

Jak z przeglądami gwarancyjnymi ? ASO robiło test anty tuning ?

Robią go podobno dla każdego TDI w przypadku zgłoszenia reklamacji

Edytowane przez radzio_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocy było 165

momentu było 355

 

mocy jest 196

momentu jest 422

 

robilem u mastersa

na przegladzie już byłem masters wgrywa fabryczny program i nie ma problemu potem znowu wirus i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przeglądzie nikt nie wchodzi w sterownik silnika i nie sprawdza ilości programowań !!! oczywiście że wszystko widać ile razy był programowany ECU, temat przerabiany od dawna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True:devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem w ASO wgrywany soft na nowszy jakaś akcja potem problemy z radyjkiem znowu soft oni nie liczą ile razy był wgrany tylko czy sie zgadza co ma się zgadzać ilość programowań nie ma dla nich znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert z twojej wypowiedzi wynika ze wgrali Ci nowy soft do silnika i został virus :jupi .Virus jest pod dany nr softu !!! Oczywiście że ma znaczenie ilość programowań dopiero wtedy jak coś będzie do reklamacji lub wymiany w silniku. Koledzy z ASO szybko dojdą że był wgrywany virus, SAM TO ROBIŁEM :kciuki. Morał jest taki że wszystko jest dobrze jak jest dobrze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, koledze padl silnik w audi a8 3.0tdi na gwarancji, silnik oczywiscie byl dlubniety wirusem, zanim oddal samochod do serwisu wgrali fabryczny soft, odpowiedz importera byla krotka, nie uwzgledniaja gwarancji na silnik bo byl przeprogramowany sterownik i tu dokladnie data godzina i przebieg. Koszt naprawy w serwisie 35tys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tanio jeździł przez jakiś czas...:jupi Na Boga kto o zdrowych zmysłach pakuje do nowej A8 silnik TDI :blink A potem mocy brakuje bo to przecież nie jedzie w tej budzie i po programie płacz, że coś się wysrało. Diesel to nie wyścigówka tylko auto dla ludzi co robią min 50-60k rocznie, ale nie w A8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos by reflektowal to sie pozbęde kółek vw.jpg

 

19 cali

470103719_3_1000x700_kola-alu-felgi-vw-volkswagen-passat-b8-235-40-19-goodyear-5-112-kola.jpg

Edytowane przez lachu.lachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może któryś z kolegów jak jest z chipem w 1.6 tdi 120km? Kupiłem właśnie passata z tym silnikiem i ciężko znaleźć jakieś filmiki z chipowanym silnikiem bo częściej w octaviach występuje. I wiecie może to jakiego momentu wytrzymuje sprzęgło i skrzynia 6 biegowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o to by mi chodziło :) tylko jeszcze kwestia sprzęgła i skrzyni do jakiego momentu są wytrzymałe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie, to jest mój pierwszy post na tym forum więne bardzo proszę o wyrozumiałość.

Posiadam Passata Bo z 2016r i chciałbym go trochę obniżyć gdyż wydaje mi się że stoi za wysoko na seryjnym zawieszeniu. Czy ma ktoś może jakieś doświadczenie w tym temacie interesuje mnie czy np. wersja R line posiada obniżone zawieszeni gdyż interesuje mnie tylko wymiana sprężyn na oryginalne nie żadne tiuningowane. Będę bardzo wdzięczny wszystkim za wszelkie sugestie i pomoc w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze pamiętam to Pakiet Sport obniża zawias o 15mm, a DCC o 10mm względem standardowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś robił coś z wersją 280 km i ile może znieść skrzynia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności