Skocz do zawartości
rarytas22

spalanie gazu 1,8t

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeliczeniu wyszło 8,5l/100km przy jeździe w okolicach 130-170km/h i to na LPG

 

takie rzeczy to "tylko w Erze"

nie ma bata przy 130-170 spali Ci 12-14 l LPG trzeba było pokazać średnią prędkość jaka Ci wyszła z tej trasy

 

tu masz link do filmu z delikatnej trasy i tam rzeczywiście spalił mi ok 7.5-8 l LPG fis pokazywał 6 l.

ale to była jazda ok 90 km/h i tylko trasa

 

a jeśli rzeczywiście na trasie przy 130-170 spala Ci 8,5l LPG to szykuj kase na remont głowicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy to "tylko w Erze"

nie ma bata przy 130-170 spali Ci 12-14 l LPG trzeba było pokazać średnią prędkość jaka Ci wyszła z tej trasy

 

tu masz link do filmu z delikatnej trasy i tam rzeczywiście spalił mi ok 7.5-8 l LPG fis pokazywał 6 l.

ale to była jazda ok 90 km/h i tylko trasa

 

a jeśli rzeczywiście na trasie przy 130-170 spala Ci 8,5l LPG to szykuj kase na remont głowicy

 

Średnia 113, nie będę się kłócił bo ja wiem swoje, Ty wiesz swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Średnia 113, nie będę się kłócił bo ja wiem swoje, Ty wiesz swoje.

 

ok ;)

 

wychodzi na to że Twój samochód paliwo nie spala tylko wącha ;)

 

niektórzy użytkownicy 1.9 Tdi też twierdzą że np w mieście te silniki palą im 5l.

 

ja kolego mam już któreś kolejne 1.8T miałem AEB, APU, teraz AWT i wiem ile te silniki palą

 

przy np 150 km/h na trasie to benzynki skonsumuje ok 10l

a fisa jak chcesz to mogę Ci tak przeprogramowć że będzie Ci pokazywał że spala ci 0,5l na 100 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok ;)

 

wychodzi na to że Twój samochód paliwo nie spala tylko wącha ;)

 

niektórzy użytkownicy 1.9 Tdi też twierdzą że np w mieście te silniki palą im 5l.

 

ja kolego mam już któreś kolejne 1.8T miałem AEB, APU, teraz AWT i wiem ile te silniki palą

 

przy np 150 km/h na trasie to benzynki skonsumuje ok 10l

a fisa jak chcesz to mogę Ci tak przeprogramowć że będzie Ci pokazywał że spala ci 0,5l na 100 km

 

Z miastem się zgodzę, 15l to jest minimum u mnie bez deptania, ba nie raz było po 18-19.

Fisa nie tykałem, ale powiem Ci tak.

Do zbiornika LPG wchodzi mi 45l. Po 470km zatankowałem ~42,5l czyli średnia ~9/100.

Po fisie sam byłem sceptyczny co do spalania, no ale cóż. Pozostało mi się tylko cieszyć ;)

 

I nie, nie należę do grupy osób która uważa, że 1.8t to jest super silnik, cud techniki, ochy i achy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności