Skocz do zawartości
pikotrek

BP Philadelphia 845

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podzielić się wrażeniami z wymiany nawigacji RNS 315 na BP Philadelphia 845 w Passacie B7:

+ Automapa

+ Ładny interfejs

+ Bardzo szybko łączy się z telefonem przez BT, szybciej niż RNS

+ Gniazdo USB

+ Odległości z czujników cofania podane w cm

+ Fajny equalizer

- Nie działa przycisk słuchawki na kierownicy, a wybieranie numeru z panelu to jakaś pomyłka, już wolę wybierać bezpośrednio z telefonu

- Brak wielu wskazań między zegarami, takich jak nawigacja czy lista numerów

- Uruchamia się dłużej niż RNS (około 15s)

- Brak możliwości wywołania ekranu cofania przyciskiem P (włącza się tylko przy wstecznym)

- Brak możliwości szybkiego wyciszenia tylko radia, co jest uciążliwe, gdy chcę używać nawigacji z głosem (można to obejść wybierając źródło, które nic nie nadaje, np. Line-in). Ten sam "feature" powoduje, że wyciszone radio samo się włącza, kiedy wrzuci się wsteczny - czujniki cofania włączają głos. Nie da się wtedy radia wyciszyć ;)

- Przyciski Prev, Next na kierownicy nie mają funkcji przechodzenia po stacjach (jak było w RNS). Powodują tylko przesuwanie po częstotliwościach.

Oczywiście zastrzegam, że są to moje subiektywne odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

właśnie przed chwileczką zakupiłem stację multimedialną Philadelphia 845 od Blaupunkta dedykowaną między innymi do mojego VW Passat B6 Variant 2010 rok. Wiem, że na forum był opisany model 835, ale czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z nowsza wersją 845?

Zakupiłem ją przede wszystkim ze względu na:

- bluetooth, a więc sparowanie telefonu z autem

- iPhone - kompatybilność ze sprzętem od Apple

- CAN - łatwość podłączenia, typ: P&P

- Automapa - używam jej od kilku lat na NavRoad, a teraz chce przerzucić do 845.

- kamera cofania - kolejny przydatny element samochodu.

Dodam, że w chwili obecnej mam RCD 510, który zamierzam pogonić.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności