Skocz do zawartości
kamilson_92

Bluetooth interfejs

Rekomendowane odpowiedzi

Układ ELM327 jest trochę ograniczony, jeżeli chodzi o diagnostykę. Jeżeli coś jest do wszystkiego, dalej wiadomo...

Osobiście preferuję kable diagnostyczne (nie po BT) i takowe polecam.

Zależy do czego chcesz tego używać? Diagnostyki VW?

Powiem, że interfejsy ELM327 sprawdzają się w innych markach jak nie mamy typowego interfejsu.

Jeżeli diagnozujesz wiele aut, warto go mieć na półce. Często można wykorzystać go w starych autach gdzie nie ma gniazda OBD2.

Mając schemat podpinamy odpowiednio piny kabla pod wtykę i mamy komunikację.

Najlepiej mieć owe combo VAG KKL oraz ELM 327.

Chyba, że wiesz czego chcesz, mam na myśli ELM327 :D a czekasz na opinie jak sprawdzają się po BT np. z tabletu?

Podejrzewam, że będą problemy z nawiązaniem połączenia, a jak się uda to będzie to dosyć ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem to wa dni temu, jak dojdzie to przetestuje i dam znać co to i do czego się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat. mam taki intersfejs pod bluetooth ELM327 z chin. testowałem na szybko na smartfonie z apką torque i jako tako to działa. podpinałem pod paska i polówke. tyko coś nie chciało mi pokazywać błędów a raczej powinno bo w polówce czasami zapalała się kontrolka abs.

mam do Was pytanie jaki jest najlepszy płatny, darmowy soft na pc pod ten interfejs? który ma najwięcej funkcji i działa stabilnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zabawka a do diagnostyki najlepszy jest vcds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno taki interfejs, telefon i aplikacje go widzą ale nie mogę się połączyć z OBD. Nie wiem w czym problem. Dodam jeszcze, że w trakcie łączenia słychać cykanie jakiegoś przekaźnika pod kierownicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepszy płatny, darmowy soft na pc pod ten interfejs? który ma najwięcej funkcji i działa stabilnie?
darmowy jest sdprog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zakup interfejsu by usunąć samemu błędu jaki polecicie by nie wydać za dużo kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam planuje zakup interfejsu by usunąć samemu błędu jaki polecicie by nie wydać za dużo kasy

 

podpinam sie pod kolegę .. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności