Skocz do zawartości
klakiersss

vcds a win10

Rekomendowane odpowiedzi

jakie sterowniki wgrać żeby vcds lite działał na windowsie 8.1 ? Komputer ciągle nie widzi interfajsu ;/

Kompletnie nie widzi ? czy nie może zainstalować sterownika ? W menadżerze urządzeń coś się pojawia jak podłączysz kabel, czy kompletny brak reakcji ?

Jak brak reakcji to albo kabel albo gniazdo usb do którego podłączasz kabel uwalone.

 

8.1 powinien sam Ci wykryć, ale musisz mieć uruchomiony system w trybie testowym - pozwalającym na instalacje niepodpisanych sterowników.

http://www.download.net.pl/jak-instalowac-niepodpisane-sterowniki-w-windows-8/n/2105/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłączyłem cyfrowe podpisywanie sterowników, podłączam to w menadżerze jest ale z żółtym znaczkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak wejdziesz w dane urządzenie to powinno tam być napisane coś więcej.... come on chłopie, odrobina inwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Interface od viaken i instalacja poszła sterowników pod Windows 10 bez wyłączenia podpisywania sterowników. Szukam natomiast innego legalnie darmowego programu który działał by pod Windows 10 , znacie jakiś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

 

Określono nie istniejące urządzenie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam vcds lite 1.2 podczas próby instalacji na Win 10 pro wyskakuje mi : " Sorry VCDS - Lite is not comaptibie with Windows NT 6.3 " , tyle to rozumiem że to nie kompatybilne z moim systemem ale co teraz zrobić by nadal się cieszyć działającym VCDS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo u mnie działa bez problemów na W10 home i W10 PRO. Oba windowsy oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy laptop z win 10 nie sprawiał problemów pobrałem program i działało, po zmianie laptopa na taki z win 10pro nie mogę już uruchomić instalki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom w trybie zgodności (prawy > właściwości > zgodność > wybierz "Windows 7" lub "..8".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uruchom w trybie zgodności (prawy > właściwości > zgodność > wybierz "Windows 7" lub "..8".

 

dzięki mistrzu :ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności