Skocz do zawartości
Slabb

Tuner TV dvb-t

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was posiada tunery tv cyfrowy ? W konfiguratorze nie ma możliwości dobrać ale jest sporo firm które oferuja wkoncu ekran 8- calowy dla DP aż sie prosi gadżetów ;) ciekaw jestem czy ktos zainstalował jak z zasięgiem itd wszelkie spostrzeżenia miłe widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może byłoby prościej gdyby dało się odpalić apke w stylu videostar przez mirrorlink...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę, w konfiguratorze DE jest tuner, tyle, że za straszne pieniądze. Co do samego elementu - jest to prawdopodobnie kod 8V0919191 można go znaleźć na allegro, ebay etc. Dziwne jest to, iż często u nas nazywany jest sterownikiem kamery cofania, mimo opisu na naklejce DVB-DTV i licencji Dolby?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy odbiera mpeg 4 bo w Niemczech jest mpeg-2 i moze byc tak ze głos bedzie ale brak wizji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna uwaga, trudno znaleźć informacje na ten temat. Miałem orginalesa w Skodzie i miał MPEG4, więc zakładam, iż nie cofnęli się w rozwoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość instalacji tunera tv? W Niemczech jest moźliowość zamówienia, natomiast w Polsce zamówić się nie dało. Czy w serwisie ASO jakimś dokładają tunery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość instalacji tunera tv? W Niemczech jest moźliowość zamówienia, natomiast w Polsce zamówić się nie dało. Czy w serwisie ASO jakimś dokładają tunery?

 

W ASO kolego to zapomnij - po pierwsze nie chcą się podejmować takich dokładek a po drugie za sam tuner chcą ponad 6000zł a z wiązką i instalacją wyjdzie 2x tyle.

Samemu zrobisz to za max. 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości zapytam, jaki jest sens odbierania TV w aucie ? Pytam bez złośliwości, po prostu nie potrafię sobie wyobrazić. Dzieciom chyba łatwiej dać tablet do ręki i włączyć YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości zapytam, jaki jest sens odbierania TV w aucie ? Pytam bez złośliwości, po prostu nie potrafię sobie wyobrazić. Dzieciom chyba łatwiej dać tablet do ręki i włączyć YT.

 

Ja uważam ze to super sprawa, stojąc w korkach czekając na kogos alternatywa dla

Komercyjnych stacji radiowych w których leca ciagle te same kawałki, wiadomo ze jest to gadżet ale moze uprzyjemnić chwile w samochodzie tym bardziej ze DP ma duzy wyswietlacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości zapytam, jaki jest sens odbierania TV w aucie ? Pytam bez złośliwości, po prostu nie potrafię sobie wyobrazić. Dzieciom chyba łatwiej dać tablet do ręki i włączyć YT.

 

Jest to jedna z tych rzeczy, które docenisz dopiero jak chociaż raz skorzystasz :)

Spośród wszystkich modyfikacji w aucie jakie robiłem, tuner TV jest tą najbardziej użyteczną.

 

 

W obilczu biedy polskiego radia właściwie 70% czasu mam to włączone (głównie TVP Info) i słucham zerkając okiem a w korkach oglądam.

Policz ile czasu spędzasz w aucie. Ja uważam że trzeba to wykorzystywać na każdy sposób (audiobooki, dobra muzyka, filmy, wiadomości, publicystyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na FB polubienie volkswagena i dzisiaj wstawili fotki passata gte testowke na których widać discovery pro z tunerem TV odpalony TVN tak wiec chyba niebawem vw wprowadzi w opcji tuner dvb-t :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ciekawe czy będzie można dokupić do już wyprodukowanych samochodów czy nie , ale fakt tak jak pisze Grzegorz , chętnie bym to założył .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wspomniane zdjęcie, ładnie to wyglada :)

 

976c142b45ef18df0759de69f6ed36c4.jpgImage1460072256.447150.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj wspomniane zdjęcie, ładnie to wyglada

 

Dobrze, że nie dają tego w standardzie.

Już teraz muszę uważać, by przez przypadek nie włączyć radio, a tu jeszcze coś takiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzę, że na zdjęciu jest też nowy dekor matowego drewna... na tego polowałem do mojego brązowego wnętrza, ciekawe ile będą kosztowały listwy w serwisie...oliv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho, taki tuner to jest dobry dla taksiarzy. Miałem w Accordzie założone DVD i "oglądałem" koncert jakiś i bardzo źle by się to skończyło, bo się na sekundę czy dwie zagapiłem. Obiecałem sobie, że więcej takich dodatków montował nie będę, ale każdy niech się sam przekona. Jednym z powodów najczęstszych wypadków jest również pisanie SMS w trakcie jazdy. Na szczęście w pasku super działa zestaw głośnomówiący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę, że na zdjęciu jest też nowy dekor matowego drewna... na tego polowałem do mojego brązowego wnętrza, ciekawe ile będą kosztowały listwy w serwisie...

 

no niestety nie ma ich w nowym cenniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie ma ich w nowym cenniku

 

Skąd masz nowy cennik? Na stronie jest jeszcze "listopadowy " na rok modelowy 2016, dopiero w maju ma pojawić się nowy na rok modelowy 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
imho, taki tuner to jest dobry dla taksiarzy. Miałem w Accordzie założone DVD i "oglądałem" koncert jakiś i bardzo źle by się to skończyło, bo się na sekundę czy dwie zagapiłem. Obiecałem sobie, że więcej takich dodatków montował nie będę, ale każdy niech się sam przekona. Jednym z powodów najczęstszych wypadków jest również pisanie SMS w trakcie jazdy. Na szczęście w pasku super działa zestaw głośnomówiący.

 

Od 2 lat jeżdżę z tunerem i nie jestem taksówkarzem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd masz nowy cennik? Na stronie jest jeszcze "listopadowy " na rok modelowy 2016, dopiero w maju ma pojawić się nowy na rok modelowy 2017

 

Salony dostały maila ze zmianami jakoś dzisiaj/wczoraj. Od poniedziałku mają mieć niwy konfigurator w salonach, a publiczny będzie trochę później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności