Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

nie pokazuje, ktore to kolo, ale system jest ok, zawsze dziala, dodatkowo jak przebijesz wszystkie kola to tez zadziala, bo bedzie roznica do punktu zapamietania:)

 

W sumie to dziwne, że nie pokazuje które koło.

Przykładowo, w moim A5 z 2012 nie było TPMS opartego na ABS, dokodowałem i działa. co ciekawe, przy spadku ciśnienia pojawia się komunikat 'sprawdź ciśnienie w (np.) przednim lewym kole'. Czyli wskazanie koła jest. Elektronika w VW i Audi to prawie to samo, dlatego tym bardziej dziwi mnie, czemu nie ma wskazania koła w B8...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elektronika w VW i Audi to prawie to samo, dlatego tym bardziej dziwi mnie, czemu nie ma wskazania koła w B8...

 

Takich różnic jest za pewne dużo więcej. Passat nie może być po prostu za dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że z tego samego powodu, dla którego w Audi B9 czujniki TPMS (te same przecież) pokazują oprócz ciśnienia, również temperaturę koła, w Pasku tylko ciśnienie. Po prostu jest to możliwe, ale VW nie może być tak samo innowacyjny jak Audi. Podobnie jak Active Info Display jeszcze nie wszedł do Skody (chociaż niedługo ma wejść). Zawsze musi być coś co wyróżnia auta wyżej pozycjonowanie w marce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w passacie pewnei wszystko jest mozliwe, ale wtedy raczej malo jeleni by znalezli na dodatkowe 700 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dziwne, że nie pokazuje, które to koło. w Octavii III pokazuje... spróbujcie wcisnąć "CAR" i tam w menu może już pokazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wielu b7 już widziałem monitoring ciśnienia na każde koło, w B8 highline czy mocniejszych wersjach powinien być już standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziwne, że nie pokazuje, które to koło. w Octavii III pokazuje... spróbujcie wcisnąć "CAR" i tam w menu może już pokazuje.

 

W 2 letnim golfie 7 zapaliła się informacja po zmianie opon na letnie, że za niskie ciśnienie wraz ze wskazaniem że dotyczy lewego przedniego koła. Informacja po naciśnięciu przycisku CAR.

 

Aktualizacja:

Oczywiście przy tym standardowym systemie opartym o ABS.

Edytowane przez Kabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany bezinteresowną pomocą w załatwieniu rabatu na zakup nowego samochodu VW, to zapraszam na priv bądź na maila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14% B8 Highline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś jest zainteresowany bezinteresowną pomocą w załatwieniu rabatu na zakup nowego samochodu VW, to zapraszam na priv bądź na maila :)

Na Arteona też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14% B8 Highline

 

Gdzie taki rabat dają? Flota/dział gosp?

 

@D7d, też. Podeślij konfigurację oraz dane kontaktowe na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie taki rabat dają? Flota/dział gosp?

 

Nie prowadziłem własnej firmy, nie prowadzę i nie mam zamiaru prowadzić, jest to rabat na osobę prywatną :) Prawie 14%. Świętochłowice

Z konfiguratora - ponad 137tys zł. Cena u dealera - 118tys zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że będzie lifting passata, i chcą wyprzedać te wszystkie 1.8 suche itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto było pod zamówienie (do produkcji), a nie z wyprzedaży rocznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auto było pod zamówienie (do produkcji), a nie z wyprzedaży rocznika?

 

Tak, auto będzie nowe. Zamówienie będę u nich składał w maju i taką mi przedstawili ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, auto będzie nowe. Zamówienie będę u nich składał w maju i taką mi przedstawili ofertę.

 

to jest PIA? Ciekawe, bo do tej pory raczej mieli słabe rabaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest PIA? Ciekawe, bo do tej pory raczej mieli słabe rabaty...

 

Tak, PIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie prowadziłem własnej firmy, nie prowadzę i nie mam zamiaru prowadzić, jest to rabat na osobę prywatną :) Prawie 14%. Świętochłowice

Z konfiguratora - ponad 137tys zł. Cena u dealera - 118tys zł

no to niezly rabat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy na forum, ale w tym dziale mogę napisać - 14%. Auto odbieram we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności