Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam również jak w 99 roku kupowaliśmy Octavie tdi za 80 tyś i był to kosmos (ale jeszcze części z germani) jeszcze przy ówczesnych zarobkach 700-1000 zł gdzie każdy się cieszył. Do tego mieszkania były po 20-30 tyś zł.,działki też. Dom stawiało się za 100 tyś. Teraz 100 tyś to jest nic .

130 można dać za pasiora, ale 200 już bym nie dał w życiu zwłaszcza za tą ekoskórę .

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen ubezpieczenia, własnie przedłużam - wartość samochodu mniejsza o 27 tys. pakiet droższy o 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do cen ubezpieczenia, własnie przedłużam - wartość samochodu mniejsza o 27 tys. pakiet droższy o 300zł

Spróbuj podwyższyć wartość.

Jak się zgodzisz na wypłatę według wyceny to taki się da zrobić a czasem wskoczysz w wyższy próg rabatowy.

Ja wycenę dostałem na 189k a ubezpieczylem na 200k co dało 480zl oszczędności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał wiedzieć, jak aktualnie wygląda sytuacja z rabatami, to mi udało się dojść do poziomu 10,5% przy konfiguracji za 150 tys. (grupa zawodowa i działalność gospodarcza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrealizowane 16% za 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, dokładnie 16,8% (prod. 2016), za Comfortline z kilkoma dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 18.5% za zarejestrowane auto, warte pierwotnie ok. 150 tys. Kupione w listopadzie 2016, zarejestrowane sierpniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo co u Tomka 19 % rabatu za zarejstrowane auto z placu pierwotna cena 124 tys. na fakture 99.999. Zapomniałem dodać to było rok temu.

IMG_20160125_114802.jpg

Edytowane przez wagen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawajcie właśnie czy chodzi o 1) auta zarejestrowane; 2) stock; albo 3) do produkcji. Rozumiem, ze zarejestrowane 19%, stock 16% i nowe 10,5%? Istotne jest tez być może czy to easy drive czy nie.

 

Widzę zatem za dla większości osób (które nie musza mieć auta na już) produkcja jest znacznie lepsza bo za 5,5% czyli raptem pare k nie trzeba godzić się na byle jaki stock, który brudzi się i rysuje na płacach już 0,5-1 roku. Abstra***ac już od normalnego konfigu pod siebie i tego ze juz niedługo zamowienia będą przychodzily ze zmianami na MY2018.

Edytowane przez Akp69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podawajcie właśnie czy chodzi o 1) auta zarejestrowane; 2) stock; albo 3) do produkcji. Rozumiem, ze zarejestrowane 19%, stock 16% i nowe 10,5%? Istotne jest tez być może czy to easy drive czy nie

 

tak 10,5% do produkcji, leasing ale nie easy drive, tylko z wykupem 1%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Abstra***ac

:) ale śmieszna cenzura

wagen ale cene to dostałeś super za 1.8 kombi, brałbym jak cygan zasiłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale śmieszna cenzura

 

To raczej żałosne, że adminom tego forum wydaje się, że ce-ha, u i jot w tym wyrazie oznacza coś wulgarnego i automat zamienia to na gwiazdki.

Przy okazji, drodzy Admini, weźcie i zmieńcie w końcu kodowanie z iso8859-2 na normalny unikod, bo w końcu od ładnych paru lat mamy XXI wiek!!! Abstra****ując, cudzysłowy „ i ”, półpauza – … żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 17% z placu ale na końcu stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą mój rabat z 10,5% został poprawiony na 13,2% - ponoć salony dostały jakieś warunki promocyjne. Auto do produkcji :) (grupa zawodowa, leasing ale nie easy drive)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilą mój rabat z 10,5% został poprawiony na 13,2% - ponoć salony dostały jakieś warunki promocyjne. Auto do produkcji :) (grupa zawodowa, leasing ale nie easy drive)

 

Dzięki! Dobrze wiedzieć. Zauważyłem, że niezależnie od marki do dobrych rabatów trzeba dojść udowadnianiem sprzedawcom, że wiemy i ktoś dał lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilą mój rabat z 10,5% został poprawiony na 13,2% - ponoć salony dostały jakieś warunki promocyjne. Auto do produkcji :) (grupa zawodowa, leasing ale nie easy drive)

 

potwierdzam - dealerzy dostali dodatkowe wsparcie 8k - warunkiem jest rozszerzenie gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niemieckim konfigu wychodzi dużo drożej za paska - 35 tyś Eu za higline w podstawie czyli 160 tyś. w PL wołają 125. Mają jednak do wyboru parę kolorów więcej jak żółty, czerwony + jakieś specjalne drogie perły. Ciekawe czy w tej sporo wyższej cenie jest ukryta lepsza jakość wykonania ? Za mojego wyszło by 185-190 tyś masakra

 

pass.jpg

Edytowane przez kubek197878

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile są informacje o gorszej jakości jedzenia wysyłanego do nas to w przypadku samochodów bym się wstrzymał z takim stwierdzeniem. Produkcja samochodu to jest złożony proces złożony z wielu powiązanych czynników, wątpię, że na pewnym etapie jest "jeśli ten samochód jedzie na wschód, załóż gorszą część" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15% za auto stockowe z 2016 roku 2.0 tsi ze 169 tys. na 1143,5 tys. Czy Waszym zdaniem to dobra oferta czy szukać dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15% za auto stockowe z 2016 roku 2.0 tsi ze 169 tys. na 1143,5 tys. Czy Waszym zdaniem to dobra oferta czy szukać dalej?

 

Co za te 114,000 ? Jakie wyposażenie, silnik i jaka buda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności