Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję aby tutaj zamieszczać informację o uzyskanych rabatach i zniżkach, taka informacja może być pomocna dla tych ,którzy planują,rozważają i są zdecydowani na zakup nowego Passata

 

Podajemy konkrety : silnik, poziom wyposażenia,cenę katalogową, sposób finansowania,uzyskany rabat najlepiej w %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenia z warszawskimi salonami w którym salonie mozna uzyskać najlepszy rabat ? Samochod na osobe fizyczna nie firma itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie doświadczenia z warszawskimi salonami w którym salonie mozna uzyskać najlepszy rabat ? Samochod na osobe fizyczna nie firma itd.

 

W Warszawie i okolicach miałem problemy aby wyrwać więcej jak 5% na osobę fizyczną i tylko jeden salon zaoferował mi ponad 7%.

Dodam, że auto zamówione w lipcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie i okolicach miałem problemy aby wyrwać więcej jak 5% na osobę fizyczną i tylko jeden salon zaoferował mi ponad 7%.

Dodam, że auto zamówione w lipcu.

Największe rabaty można dostać prowadząc działalność, posiadając flotę(10-13%). Niestety klient prywatny płaci najdrożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na osobę prywatną. (Variant 2.0 TSI Hl) otrzymałem w sumie 12 % ( od samego dilera 7% + 5% od centrali VW tzw rabat Vip dla grup zawodowych) dodatkowo gwarancję niezmienności ceny w przypadku podwyżki,która nieuchronnie wejdzie na modele wyprodukowane już w 2016 r.

Od dilera można wytargować więcej ale trzeba jeździć albo wysyłać maile od dilera do dilera na zasadzie kto da więcej, znajomy otrzymał w ten sposób 8,5 %

Diler ma ograniczoną pulę na przyznawanie rabatów Vip, więc często już ok września limit jest wyczerpany na dany rok i druga sprawa tego rabatu nie można łączyć z finansowaniem poprzez Easy Drive (zarówno kredyt jak i też leasing) więc jeśli nie planujecie kupna poprzez Easy Drive to pytajcie o rabat Vip bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Comfortline, Wagon, 2.0 TDi, 190 KM, pakiet business, kamera cofania, tylne LEDy, autoalarm, obręcze SOHO

 

Cena katalogowa 144k, rabat 9%, leasing

 

Salon VW w Warszawie

 

:manga

 

Dodam na koniec że mój Pasunio jest już w Poznaniu :hurra

Edytowane przez Olanzapina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak załatwić rabat VIP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

jak załatwić rabat VIP?

 

Zapytaj sprzedawcę, wszystko Ci dokładnie wyjaśni z tym, że pewnie trzeba będzie czekać na nową pulę na 2016 r. bo już ok. września limit na br. rok mieli wyczerpany ale zawsze warto zapytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8 TSI, Variant, ComfortLine, Pakiet Business, AID+DP - rabat 12%. Zakup na firmę,leasing - dealer Łódz, Do odbioru w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

jak załatwić rabat VIP?

Najlepiej skończyć medycynę i otworzyć praktykę lekarską :509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skończyć medycynę i otworzyć praktykę lekarską :509:

 

No niestety nie, teraz promocyjny leasing nie laczy sie z rabatami zawodowymi, na poczatku roku tak bylo, mozna bylo dostac 7 proc rabatu zawodowego i jeszcze 5 proc dodatkowo, teraz jest znacznie gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi próg flotowy - 12%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi próg? Co poeta ma na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi stopień negocjacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobić, żeby dotrzeć do takiego progu? Bo mi się udało dotrzeć trochę poniżej tego progu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy sprzedawca/salon ma swoją politykę dawania rabatów. Ja miałem taką historię ;)

 

pierwszy próg - do 10 samochodów w firmie, drugi powyżej 10 - trzeci nie wiem.... ja za dane 12 samochodów firmowych dostałem 12% zniżki - tyle.... ale nie przywiązywałbym się to tego... to jest mocno płynne.

 

Jeśli chcę dać więcej niż 8 czy 9% to dadzą, nazywając to tak czy inaczej. Jeśli nie będą chcieli dać - nie dadzą nawet 5%..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót po banie spowodowanym przez obrażenie naszej gwiazdy " niewienikt " - zdania o nim nie zmieniłem, a tutaj cenzor lepszy od naszego obecnego Ministra Kultury ;-)

 

Mój to było 10 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12% rabat flotowy + 2.000 złotych ekstra upustu od dilera, co łącznie dało 13%.

Salon w Gdańsku.

Jeżeli szukacie taniej, to najlepiej wysłać zapytanie do jednej z niemieckich firm, zajmujących się reimportem aut z Danii, np.: http://www.take-your-car.de

Dają upusty na poziomie 25-27% od niemieckich cen cennikowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to niby działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności