Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

mozna dodac - pod kamera cofania dodali pozycje "system volkswagen media control z car-net: App Connect"

 

jak sie to wybierze to trzeba dodac albo telefon comfort i wszystko zlicza sie albo zlacze aux, dla ktorego brak jest ceny i system nie podaje ceny finalnej

 

wg mnie to tylko blad konfiguratora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiony 25.05 - termin produkcji 30 tydzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tym razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamówiony 25.05 - termin produkcji 30 tydzień ;)

Ja zamówiłem 2 maja i dealer nie kwapi się na razie z podaniem terminu produkcji? Tobie podali termin od razu przy zamówieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem 2 maja i dealer nie kwapi się na razie z podaniem terminu produkcji? Tobie podali termin od razu przy zamówieniu?

 

Ja też 2 maja zamawialem i do odbioru będzie 10-15 lipca. Produkcja w drugim lub trzecim tyg czerwca, czyli 23. lub 24. tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też 2 maja zamawialem i do odbioru będzie 10-15 lipca. Produkcja w drugim lub trzecim tyg czerwca, czyli 23. lub 24. tydzień.

A masz już numer produkcji nadany przez fabrykę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też 2 maja zamawialem i do odbioru będzie 10-15 lipca. Produkcja w drugim lub trzecim tyg czerwca, czyli 23. lub 24. tydzień.

 

To bardzo szybko. Zamawiałem 23 lutego a odbieram 31 maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz już numer produkcji nadany przez fabrykę?

 

Nie mam i w zasadzie to mnie nie interesuje kiedy dokładnie ruszy produkcja tylko kiedy odbiorę auto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam i w zasadzie to mnie nie interesuje kiedy dokładnie ruszy produkcja tylko kiedy odbiorę auto

 

zamawianie teraz może skutkować terminem produkcji w okolicy przerwy urlopowej, więc jednak może to mieć bardzo duże znaczenie. Czasami auto jest wyprodukowane i czeka na transport itp.

Edytowane przez Macmaciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam i w zasadzie to mnie nie interesuje kiedy dokładnie ruszy produkcja tylko kiedy odbiorę auto:)

Ostateczny termin odbioru to ja też mam w zamówieniu określony na do 23 lipca. Ale auto może się wyprodukować wcześniej i być do odbioru wczesnej, więc termin produkcji może właśnie nam wskazać kiedy będzie możliwy odbiór auta. W zamówieniu zawsze wpisują termin z zapasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem 2 maja i dzisiaj dostałem informację, że moje auto będzie wyprodukowane w 30 tyg. (ostatni tydzień lipca) czyli odbiór pewnie do połowy sierpnia. Zostałem też poinformowany, że zmianie ulega kod koloru grafit metalic na 5V5V. Sprzedawca twierdzi, że kolor praktycznie się nie różni, ale pewien nie jest bo nie mają jeszcze wzorników kolorów w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałem 2 maja i dzisiaj dostałem informację, że moje auto będzie wyprodukowane w 30 tyg. (ostatni tydzień lipca) czyli odbiór pewnie do połowy sierpnia. Zostałem też poinformowany, że zmianie ulega kod koloru grafit metalic na 5V5V. Sprzedawca twierdzi, że kolor praktycznie się nie różni, ale pewien nie jest bo nie mają jeszcze wzorników kolorów w salonie.

 

A jaką konfigurację zamawiałeś, że taki późny termin produkcji? Niektórzy tu piszą, że zamawiając z początkiem maja termin mają na 23-24 tydzień. W moim przypadku (też zamawiałem 2 maja) termin odbioru mam do 23 lipca, a więc auto najpóźniej powinno się wyprodukować na początku lipca, no ale dealer nie podał mi jeszcze terminu produkcji.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ok, właśnie dowiedziałem się u dealera, że moje zamówienie dostało wstępny termin na 31 tydzień, a więc późno. Nawet później niż dealer to przewidział w zamówieniu. Nie mówiąc o tym, że przy składaniu zamówienia ustnie informowano mnie, że jest nawet szansa na odbiór pod koniec czerwca, a połowa lipca to najpóźniej. Podobno jest to tylko planowany tydzień produkcji i zdaniem dealera może być szybciej. Domniemywam, że równie dobrze może być później:( Chyba zacznę rozglądać się za innymi opcjami, bo widzę że mogę auta w wakacje w ogóle nie dostać.

Wiecie może kiedy kiedy fabryki VW mają przerwy wakacyjne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem Comfortline 2.0 TDI 150 KM, skrzynia DSG plus kilka opcji, więc chyba taki standard. Ja już się nastawiłem na taki termin, mam tylko nadzieję że się nie opóźni. Niestety nie wiem kiedy VW ma przerwy wakacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałem Comfortline 2.0 TDI 150 KM, skrzynia DSG plus kilka opcji, więc chyba taki standard. Ja już się nastawiłem na taki termin, mam tylko nadzieję że się nie opóźni. Niestety nie wiem kiedy VW ma przerwy wakacyjne.

 

Ja zamawiałem mniej typowo, bo 2.0 tsi +hak + szyby dźwiękoszczelne + progresywny układ kierowniczy itp. więc zapewne dlatego mam późniejszy termin. No nic, trzeba czekać, a może będzie wcześniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co tym razem ?

 

Prawie to samo ;) Bi-turbo Alltrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacnie :) jaki kolor? u kogo zamawiałes, masz juz termin realizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie to samo ;) Bi-turbo Alltrack

 

Z tego co pamiętam kiedys rozwazałeś jeszcze Volvo (narzekajac na passata). Teraz jednak passek wygrał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprosiłem Zachara o fotki z prezentacji Arteona w kolorze Pyrit i wywiazał sie z prośby :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to pytanie na forum ale... w tym Arteonie wydechy są prawdziwe czy zaślepki? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprosiłem Zachara o fotki z prezentacji Arteona w kolorze Pyrit i wywiazał sie z prośby :)

 

 

Jest nieźle. Chyba nie żałuję, że zamówiłem ten kolor:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności