Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

czyli moga przyjmowac zamowienia w/g MY2018 bo mnie dzis jakis wytrawny sprzedawca powiedzial ze cennik cennikiem a program do zamawiania maja w starej specyfikacji, koniec lipca jest realny czy tylko takie gdybanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że jest realny. Ja czekałem niecałe 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli moga przyjmowac zamowienia w/g MY2018 bo mnie dzis jakis wytrawny sprzedawca powiedzial ze cennik cennikiem a program do zamawiania maja w starej specyfikacji, koniec lipca jest realny czy tylko takie gdybanie ?

 

W systemie jeszcze nie mają więc wszystko liczone "z reki" ale zamówienia idą już z nowego cennika. Koniec lipca to realny termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wgl żałosne, że taka duża firma nie wprowadza w jednym czasie cennika na stronie, w salonie, oraz nowego katalogu i konfiguratora. To jest naprawdę pierdoła w porównaniu do zagadnień organizowania linii produkcyjnej samochodu. Kogoś tam powinni porządnie ochrzanić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś złożyłem zamówienie. Poszło wg tego nowego, wewnętrznego cennika. Termin produkcji wypada na 22 tydzień i podobno jest szansa, że auto będzie do odbioru w drugiej połowie czerwca, ale na zamówieniu termin mam wpisany do 23 lipca. W każdym bądź razie nie jest to termin dla nikogo wiążący i może ulec zmianie, więc gwarancji żadnej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś złożyłem zamówienie. Poszło wg tego nowego, wewnętrznego cennika. Termin produkcji wypada na 22 tydzień i podobno jest szansa, że auto będzie do odbioru w drugiej połowie czerwca, ale na zamówieniu termin mam wpisany do 23 lipca. W każdym bądź razie nie jest to termin dla nikogo wiążący i może ulec zmianie, więc gwarancji żadnej nie ma.

 

i na jaki kolor sie zdecydowałes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zamawiałem Passata MY2017 jakoś na przełomie kwietnia i maja. Pierwszy termin był na październik ale odebrałem auto 1 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zamówienie zrobione :) Jest już wg nowego cennika gdzie w wersji HL Oświetlenie ambient i Discovery Media są w standardzie, a pakiet Business kosztuje nie ponad 3000 a 1690zl.

Mam nadzieję że się wyprodukuje do końca lipca :)

 

z tego co widzialem to owszem, pakiet business kosztuje 1690 zamiast 3390, ale HL zdrozal o 2900 wzgledem poprzedniego cennika

oczywiscie doszlo pare nowinek (glowne wg mnie to oswietlenie ambient, wiekszy ekran w DM) i jakby to wziac pod uwage to pewnie wychodzi podobnie lub nawet drozej (pisze pewnie bo nie porownywalem dokladnie)

 

niemniej - gratulacje!! i zycze szybkiego odbioru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co widzialem to owszem, pakiet business kosztuje 1690 zamiast 3390, ale HL zdrozal o 2900 wzgledem poprzedniego cennika

oczywiscie doszlo pare nowinek (glowne wg mnie to oswietlenie ambient, wiekszy ekran w DM) i jakby to wziac pod uwage to pewnie wychodzi podobnie lub nawet drozej (pisze pewnie bo nie porownywalem dokladnie)

 

niemniej - gratulacje!! i zycze szybkiego odbioru :)

 

Dzięki!:)

Zgadza się, zmieniła się cena wersji podstawowej i np ten, którego zamowiłem (1.8 TSI, manual) kosztuje teraz 124 990 zł w HL co z pakietem Business wychodzi o 1200zł drożej niż cena poprzedniej wersji z tym pakietem, no ale jest Ambiente w standardzie a to kosztowało poprzednio 1010zł więc generalnie ciut drożej wychodzi RM2018:)

Ja jeszcze wziąłem maksymalny Safe+ oraz max Pakiet przeglądów a także ubezpieczenie GAP (RTI) na 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem ten srebrny Piryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wziąłem ten srebrny Piryt

 

byłes pierwszy :) ja w czwartek dopiero zamawiam

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byłes pierwszy :) ja w czwartek dopiero zamawiam

 

Podobno wszystkie zamówienia złożone między 1 a 7 maja i tak wpłyną do fabryki dopiero 8 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe auto zamowione, termin mam dostac po niedzieli a pod koniec tygodnia ma się pojawić oficjalnie cennik na stronie VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowe auto zamowione, termin mam dostac po niedzieli a pod koniec tygodnia ma się pojawić oficjalnie cennik na stronie VW

Srebrny pyrit?

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie, zamawiałem na początku marca, wczoraj przyjechał do salonu, jutro lub w piątek odbiór, więc w miarę szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Informacyjnie, zamawiałem na początku marca, wczoraj przyjechał do salonu, jutro lub w piątek odbiór, więc w miarę szybko :)

 

ja zamawiałem 3 marca i niby dopiero się wyprodukował i stoi w fabryce jeszcze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Informacyjnie, zamawiałem na początku marca, wczoraj przyjechał do salonu, jutro lub w piątek odbiór, więc w miarę szybko :)

 

2 m-ce, calkiem ok. Ja czekam na info kiedy rusza produkcja ale ponoć MY2018 od 20 czy 22 tygodnia więc może przy dobrych wiatrach odbiorę w połowie lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile mniej więcej czasu upływa od złożenia zamówienia do nadania terminu produkcji przez fabrykę? Zamówienie składałem 2 maja. Kiedy mogę spodziewać się wyznaczenia terminu produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności