Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Od kwietnia są nowe media to jest DP 9,2 cala a DM ma teraz 8 cali

 

adamoz czy można prosić o fotkę auta z boku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Tobie tych wydechów w tylnym zderzaku i przy okazji zapytam, co to za radio/navi? Mam auto z ubiegłego roku w niemal najwyższej konfiguracji a tu mnie takie zdziwienie dopada :D
Wydechy są dwa ale w zderzaku to atrapy. Radio to najnowsze Discovery pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Adamoz. A kolor prezentuje się bardzo ładnie. Bałem się, że chromy będą na nim ginąć, ale jest ok. Mój wg terminarza będzie się produkował w przyszłym tygodniu dopiero. Chyba, że coś się zmieniło, ale od powrotu z wakacji nie miałem czasu na kontakt z dealerem. Może jutro spróbuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kwietnia są nowe media to jest DP 9,2 cala a DM ma teraz 8 cali

 

adamoz czy można prosić o fotkę auta z boku ?

Jasne. Felgi 17.c3cb7f4b13693d5cd12ef2a035f8fc42.jpg

bfefd61b9a70c20ef69b6f0ee3aad77e.jpg

Edytowane przez adamoz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, moje auto już jest u dealera i po 28 odbieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Felgi 17.

 

Troszkę małe te 17" Jednak przy takim otworze to minimum 18" a najładniej wygląda 19" ;-)

iris.jpg

Edytowane przez multisync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej, że profil 17" w B8 jest taki sam jak 16" w B7, więc na 19" w B8 czujemy się jak na 18" w B7 :)

Arteon ma tutaj troszkę inaczej bo ma szersze opony w 20" 245/35 = 86mm profilu, w 19" 245/40 = 98mm, to więcej gumy niż w 19" w Passacie gdzie jest szerokość 235/40 = 94mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zastanawiam się po co producenci ładują coraz większe koła z modelu na model, a i tak nie poprawia to komfortu. Nie wiem ale w b6 jakoś mi się dobrze jeździ, a opony o wiele tańsze na ten rozmiar. 235 to za szeroka opona ale na 18" nie ma idealnego odpowiednika 225 czy 215.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie kierują się głownie designem, nadkola rosną, ładnie wyglądają wypełniające je koła. Ale za to uważam, że im szersze tym lepiej -

bezpieczniej (większa powierzchnia styku z asfaltem + dobry bieżnik odprowadzający wodę). Nie jeżdżę w kopnym śniegu czy na fińskich OSach żeby zakładać 155/70 r13 :)

Oczywiście jest to pewnie okupione gorszym spalaniem, ale sądzę, że mówimy tu o dziesiętnych litra.

Są też takie kwiatki jak typowo miejski elektryk BMW i3 z kołami 155/70 R19, czyli ładny duży front, ale szerokość najwęższa dla zapewnienia lepszej ekonomiki jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym Scenicu też poszło w tym kierunku, szerokość 195 na 19cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszkę małe te 17" Jednak przy takim otworze to minimum 18" a najładniej wygląda 19" ;-)

[ATTACH=CONFIG]154631[/ATTACH]

Jasne że większe ładniejsze ale wziąłem 17 z premedytacją i pełna świadomością co do wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na 17 Passat pływa w zakrętach, do takiego samochodu z mocnym silnikiem 17 to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że na 17 Passat pływa w zakrętach, do takiego samochodu z mocnym silnikiem 17 to nieporozumienie.

 

mi nic nie plywa ani na 16, ani na 17. jak odstawisz środki ktore bierzesz najwyrazniej to przestaniesz plywac na calu mniej.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma ci pływać skoro nie masz Passata b8, jak sobie takiego sprawisz to się odezwij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

o co chodzi z tymi atrapami - czy teraz wszystkie nowe to mają?

Chciałbym niedługo zamówić Varianta Comfortline.

Wolałbym bez atrap - coś trzeba odptaszkować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atrapy w zderzaku są w 2.0 TSI 220KM, dieslu biturbo albo w pakiecie r-line. W 280KM są prawdziwe.

 

Przydał by się na forum jakiś przypięty, zablokowany wątek typu FAQ bo niektóre pytania pojawiały się chyba ze 20 razy a nie sposób znaleźć teraz odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że na 17 Passat pływa w zakrętach, do takiego samochodu z mocnym silnikiem 17 to nieporozumienie.
Mi nic nie pływa nawet w trybie Comfort. Mówię tu o normalnej, bezpiecznej jeździe a nie o pseudosportowej gdzie wchodzi się w zakręty na granicy przyczepności, wtedy 18 czy 19 na pewno lepiej się spiszą. Do normalnej, dynamicznej jazdy 17 w zupełności starczaja. I wiem co mówię bo wcześniej miałem Focusa na 18, który ma lepszy zawias w zakrętach niż passat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej pożycz od kogoś komplet 19 calowych felg, pojeździj trochę, później wymienimy się spostrzeżeniami. Ja mam w jednym samochodzie 17 i 19, także znam różnice, Ty masz tylko 17, także nie masz porównania. A porównywanie do innego samochodu jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najprościej pożycz od kogoś komplet 19 calowych felg, pojeździj trochę, później wymienimy się spostrzeżeniami. Ja mam w jednym samochodzie 17 i 19, także znam różnice, Ty masz tylko 17, także nie masz porównania. A porównywanie do innego samochodu jest bez sensu.
Aha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha

 

Nie przejmuj się. Tu panuje opinia, że najładniejszy jest passat kombi na 20 calowych felgach, bo ma tak sportowy wygląd, że nawet z bliska od ferrari nie odróżnisz. Mnie to nie przeszkadza, ale czasem to jest aż nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności